Енергоблоки Хмельницької АЕС можуть добудувати американці з японцями

Американсько-японська компанія Westinghouse може взяти участь у добудові 3 і 4 енергоблоків Хмельницької атомної електростанції, якщо таке прохання буде спрямовано з української сторони.

Про це повідомив журналістам президент компанії Westinghouse в країнах Європи, Близького Сходу і Африки Ів Браше, пише “Економічна правда”.

“Якщо нас попросять це зробити, і все буде відповідати умовам безпеки, то чому б і ні? Ми з задоволенням це зробимо”, – сказав Броше, відповідаючи на запитання про план щодо участі у добудові двох блоків Хмельницької АЕС.

Він прокоментував поширену в пресі інформацію про плани компанії купити певну частину акцій оператора всіх діючий АЕС України – держкомпанії “Енергоатом” у разі її акціонування.

Браше повідомив, що в стратегії Westinghouse немає планів щодо купівлі частки якогось підприємства.

Він уточнив, що компанія купує частки в деяких підприємствах атомної промисловості тільки за участі в будівництві нових реакторів.

“Купувати акції “Енергоатому” для того, щоб виробляти електроенергію, то я думаю, ні. У нас просто не вистачить для цього грошей”, – зазначив Браше.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.