Хмельницькі комуністи вимагають розслідувати факт падіння “світлої постаті України”

Хмельницький обласний комітет Комуністичної партії вимагає проведення відповідних слідчих дій щодо осіб, які причетні до повалення пам’ятника Володимира Леніна на бульварі Тараса Шевченка у Києві.

Відповідну заяву до Президента, Голови ВР і Прем’єра направив перший секретар облкому КПУ Ігор Корнійчук.

Хмельницькі комуністи переконані, що разом із знесенням скульптури вождя пролетаріату відбувається “руйнування державності України будь-якими способами. Аж до її територіального розколу”.

“Постать В.І. Леніна є визначальною і світлою в історії України. Саме завдяки ленінській національній політиці Україна відбулася як держава і саме в сучасних територіальних межах. Хто воює із Леніним – воює із Україною”, – впевнені в обласному КПУ.

КПУ Хмельниччини  просить заборони діяльність ВО “Свобода”, яке причетне до знесення пам’ятника Леніна.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. А скільки в
  Хмельницькому памятників Леніну?

 2. На Заході вони говорять про державний суверенітет, цілісність України, на Сході – про інтеграцію в ТС, радянське минуле і т.д. Комуністи навіть не приховують свого лицемірства.

 3. хто іде сьогодні в парк Чекмана памятник Леніна. Збір об 18.00 біля входу в парк зі сторони Гречан

 4. да його комуністичну с…….у о 18.30 треба валити. Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Та туди йому й дорога. Пора за хмельницьких ідолів братися, тут і три лєніни, і затонський, і совєцькі назви деяких вулиць і провулків… Тут би хотілося побачити ініціативу від депутатів міської ради, насамперед від “Батьківщини”. Що скажете на це, пане Лесков? Бо якщо не скажете ви, то пам”ятники знесе “Свобода”. Не віддавайте ініціативу. Тим більше, в грудні буде аж дві сесії міської ради – 13 і 25 грудня. Приймайте рішення, хмельничани подякують.

  • Необхідна в першу чергу ініціативність патріотичних громадських організацій та самих громадян області. Ну а депутати рад мають виконувати волю громади, що їх обрала.

 6. Звалимо пам’ятник Леніну і зразуж краще почнем жити? Я за незалежну європейську Україну. А ПАМ’ятник Леніну просто стоїть на площі як нагадування про ті непрості криваві часи.

  • Треба ще Гітлеру пам’ятник поставити, щоб теж нагадував про ті нелегкі криваві часи.

  • В роки Другої світової війни нинішня вулиця Проскурівська називалася “Гітлєрштрасе”. То навіщо перейменували? Хай би нагадувала “про ті непрості криваві часи”. А лєнін скільки пам’ятників позносив своїх папєрєдніков?! А скільки люду винищив!!! В його лексиконі найходовішим словом було слово “Расстрелять”

 7. Нагадування про ті криваві часи? Добре підтримую, давай ще Гітлера поставимо, чому б ні, не менше він народу українського знищив, що тому що тому не місце в Україні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.