У Хмельницькому спалили офіс комуністів – ВІДЕО

У Хмельницькому спалили офіс обласної організації КПУ.

[Zxk2Jhn0oIs]

Відео “Ексклюзив”

Наразі офіційної заяви комуністів немає.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Ломати не будувати!!! Вандали. Можна було передати громаді і тим кому потрібно!!! Ті хто вчиняє безчинства будуть відповідати перед Хмельничанами!!!

 2. Во всех демократических странах есть как коммунисты так и фашисты. Далеко Хмельницкому еще до демократии.

  • Не бреши. Є соціалісти і націоналісти, але комунізм і фашизм заборонені як авторитарні ідеології.

 3. Бедный город,город массы дерьма и дебилов. Нет ума-считай калека.

 4. Притягути до кримінальної відповідальності. Вандали.

 5. Жечь глупо и жестоко. Тем более здание красивое, добротное, в самом сердце города. Коммунистов нужно было запретить сразу же, в 1991 году, как сделали прибалты. Все должно быть по закону.

 6. Спочатку вони прийшли по євреїв. Я мовчав, я не був євреєм. Потім вони прийшли по комуністів. Я мовчав, я не був комуністом. Потім вони прийшли по профспілкових працівників. Я мовчав, я не був профспілковим працівником. Потім вони прийшли по мене. І не залишилося нікого, хто би міг допомогти мені

  Новий порядок, Нові-старі лідери. Анархія у місті

 7. Я звертають до так званої самооборони! У нас в Хмельницькому ще є багато гарних будівель – оазис, либідь-плаза, антріум, гарні будинки наших базарників в решті решт держадміністрація. Давайте спаліть знищіть все. Будемо жити на попелищі зате будемо революціонерами. Люди вже бояться виходити на вулицю, залишати машини на вулиці, водити дітей до школи. Скажіть у нас в місті Рохов з бандою ввів надзвичайний стан? То чим вони кращі за того зека з його опричниками?
  Я звертаюся до Рохова!!! Чому ти не поїхав до Києва на майдан відстоювати державу як це робили хлопці з Небесноі сотні? А слабо…. Але ж ні ти поїхав, але тоді коли там було спокійно. Ти не ночував в наметах, не мерз на вулиці ти ночував у коханки. Ти поїхав на екскурсію. Хто ти тоді такий?

 8. Звичайно, палити будівлі, кому б вони не належали, безглуздо. Все всім і так зрозуміло. Палії – дружіть з мозгами!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.