Опозиція знову збирає євромайдан у Хмельницькому

Три опозиційні сили ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода” і УДАР організовують мітинг на підтримку європейського вибору країни.

Євромайдан запланований на сьогодні, 25 листопада о 18.00 на майдані Незалежності біля облдержадміністрації.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Цей мітинг за Україну та український народ. Не дай вкрасти споконвічну мрію українського народу повернутися додому – в Європу”, – закликає місцева опозиція.

Станом на 14.30 на центральному майдані Незалежності у Хмельницькому розміщені по сім наметів ВО “Батьківщина” і ВО “Свобода”.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Якщо там знову будуть вештатись політики, на кшалт пихатих і неадекватних свободівців, я знову не піду.

  • щоб взнати, чи будуть ці “неадеквати”, то потрібно хоча б прийти туди, а не сидіти і писати тут

   • такі нікуди не ходять і не іздять. Усю позицію виражають через клавіатуру і лайки.

 2. якщо прийдеш ти, то не вийде 200 адекватних людей

 3. Тимошенко Ю.В. не маленька, не хвора в певному розумінні слова та викладеного. Має нормальний вплив у своїх партіях та оточені. Але, боязнь держиморд за награблене,за свої проношені ,морально-диряві шкури,здохнути коло корита,але не дати народу пожити чуть краще, не дати молодим шляху у Європу, боязнь відати владу, не прозорість дій, відчування кінця не тільки в грудні 2015 р., і приводить будь якою ціною тримати цю жінку за гратами.Цим баранам приходить кінець, і прийде, якщо не задумаються над тим,що творять.
  Якщо влада (яка вона українська !) не дасть уже зараз зелене світло в Євросоюз, без базарної торгівлі не випустить Тиможенко на волю, то наші діти та внуки будуть говорити про нас, як про баранів, яких навіть не зарізали для мяса на шашлик, а задушили та викинули, як смердючу непотріб. Памятайте це ! БОГ дав ВАМ ще один шанс,- новий майдан, не згубіть його, бо ми попадемо в ЄС, як збірна України після мачту у Франції на чемпіонат світу в Бразилію, а наші діти та внуки будуть говорити про нас, як про баранів, яких навіть не зарізали, а задушили та викинули, як смердючу непотріб.
  Нагадаю провладній партії,що президент України Янукович В.Ф. дійсно підписав закон про основи національної безпеки, де передбачено тільки членство в ЄС. Якщо Угода не буде підписана, то відповідно до статті 111 КК, державна зрада та діяння, умисно вчинені громадянином України на шкоду суверенітету та територіальній цілісності української держави – від 10 до 15 років тюрми”.
  26 листопада 2013 р. євро комісар з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що Брюссель не отримував прохань від Києва щодо компенсацій у разі підписання УА і назвав це “нонсенсом”. “В останні дні та години я чув різні суми, наприклад про те, що Україна вимагає суми близько $ 20 млрд, щоб адаптуватися до європейських стандартів. Це нонсенс! Я не визнаю такі цифри і не розумію, звідки вони взялися!”, – заявив Фюле, сказавши, що від українського уряду вимог про компенсатори не надходило. Як Вас пане віце-прем’єр-міністр Юрію Бойко тепер назвати ?
  Нагадаю, своїм розпорядженням від 21 листопада 2013 р. № 905-р. Кабмін вирішив призупинити процес підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС у зв’язку зі значними економічними ризиками України. Додам, що таке рішеня КМУ спровокувало низку протестних акцій під загальною назвою “Євромайдан”.
  МОЛОДЬ ВПЕРЕД ! БО ЦЕ ВАШ ОСТАГІЙ ШАНС ПЕРЕМОГТИ ЦЮ ШАХРАСЬКО-БРЕХЛИВУ ВЛАДУ ! ЄВРОПІ БУТИ! СВОБОДІ БУТИ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.