Акімова і Грищенко відкрили у Хмельницькому обласний перинатальний центр – ФОТО

Сьогодні у Хмельницькому за участю першого заступника глави Адміністрації Президента України Ірина Акімової та віце-прем’єр-міністр України Костянтина Грищенка відкрили обласний перинатальний центр.

центр

Хмельницький обласний перинатальний центр став десятим закладом подібного типу в Україні.

І.Акімова вважає, що тема материнства та дитинства близька кожному українцю.

“Якщо на етапі реалізації національного проекту “Нове життя — нова якість охорони материнства і дитинства” була доля скептицизму, то зараз таких скептиків немає. Обласний перинатальний центр відповідає третьому рівню надання медичної допомоги та обладнаний сучасним медичним обладнанням”, – сказала вона.

відкриття

Акімова також зауважила, що відкриття перинатального центру в Хмельницькому є невипадковою подією, оскільки за 2012 рік рівень дитячої смертності в Хмельницькій області був вищим за середній в Україні.

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха заявив, що галузь охорони здоров’я є пріоритетною в роботі обласної ради. Він сказав, що за останні три роки в лікувальні заклади регіону було закуплене медичне обладнання на 40 млн грн, що значно перевищує показники попередніх років.

Також губернатор додав, що в обласному перинатальному центрі є лабораторне обладнання, якого немає в жодному аналогічному центрі України.

середина

Довідка НГП. Хмельницький обласний перинатальний центр створений на базі та в складі обласної лікарні. Центр може приймати понад 2,5 тис. пологів на рік.
Всього в закладі працюють 60 лікарів (із них 24 — акушери-гінекологи, 36 лікарів інших спеціальностей) та 128 осіб іншого медперсоналу.
У перинатальному центрі є 7 індивідуальних пологових залів загальною кількістю 90 ліжок, у тому числі 30 акушерських.
Загальна сума капітальних вкладень у перинатальному центрі становить близько 25 млн грн.
Крім цього, за сприяння фонду Віктора Пінчука “Колиски надії” закуплено медичного обладнання на суму 3,6 млн грн.

Фото Віталія Тараненка.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Цей медичний заклад вже відкривали в 2010 році,тодішній премєр-Міністр Ю.В.Тимошенко. Знову його відкривають, бо інших здобутків за два роки просто немає…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.