Двоє VIP-чиновник летять до Хмельницького, аби відкрити обласний перинатальний центр

Сьогодні, 23 травня перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова разом віце-прем’єр-міністром України Костянтином Грищенком візьмуть участь в урочистому відкритті Хмельницького обласного перинатального центру у рамках Національного проекту “Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства”, запроваджений з ініціативи Президента України Віктора Януковича.

Фото з сайту обласного департаменту охорони здоров'я

Фото з сайту обласного департаменту охорони здоров’я

Як повідомляють прес-служби глави держави та уряду, високопосадовці також ознайомляться з роботою амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Старокостянтинові і Хмельницькому

Крім того, програмою візиту передбачається відвідання віце-прем’єром дитячого оздоровчого табору “Чайка”.

Як повідомляв НГП, разом з тим, очікуваний візит Президента України Віктора Януковича саме на відкриття перинатального центру, відкладений. Щоправда, наприкінці квітня губернатор Василь Ядуха, оглядаючи стан підготовки до відкриття обласного перинатального центру, заявив, що “після травневих свят ми зможемо запросити на відкриття центру Президента України Віктора Януковича”.

[P9JU63xJEws]

Так хмельницькі комунальники готувалися до приїзду Януковича.

Нагадаємо, що обласний перинатальний центр планували відкрити до кінця 2012 року. Потім дату перенесли на 20 квітня.

“Центр розрахований на 122 ліжка. Буде створено відділення передчасних пологів та виходжування недоношених дітей з сучасним обладнанням. Вже розписаний план дій. Потрібно близько 20 мільйонів гривень, і ми вже знаємо де їх взяти. Сподіваємося, що до кінця року наші матері і діточки отримають сучасний перинатальний центр” , – так говорив у лютому минулого року Василь Ядуха.

Довідка НГП. Хмельницький  обласний перинатальний центр створюється на базі та у складі обласної лікарні. Минулого року з обласного бюджету виділено 1 млн 486 тис. грн на реконструкцію приміщень. Ще 12,3 млн. грн планувалося залучити з держбюджету.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Самі себе обс…ємо, лижемо,гнучкі хохли.ЗА “БАТЬКІВЩИНУ” вот ВАМ і радійте.!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.