Клерки Ядухи разом з підрядною організацією розікрали понад 150 тисяч на реконструкції перинатального центру

Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю виявили і задокументовано факт розкрадання бюджетних коштів службовими особами державного підприємства та підрядної організації, які займались реконструкцією Хмельницького обласного перинатального центру.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

Порушники в актах приймання-виконання будівельних робіт завищили витрати робочого часу у порівнянні з проектною документацією та внесли недостовірні відомості про обсяги виконаних будівельних робіт.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

В результаті злочинних дій державним інтересам завдано матеріальної шкоди у великих розмірах на загальну суму понад 150 тисяч гривень.

За цим фактом прокуратурою Хмельницької області відкриті кримінальні провадження, які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 366 «Службове підроблення» та ч. 4 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України.

Як відомо, ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” (це підприємство у 2010 році було створене на підставі розпорядженні тодішнього голови ОДА Василя Ядухи – НГП) за результатами тендера у вересні 2012 року уклало угоду з ТОВ “Стальмед” (Київ) на реконструкцію Хмельницького обласного перинатального центру у складі “Хмельницька обласна лікарня” загальною вартістю 7 млн. 397 тис. грн.

Тендер проведений у неконкурентний спосіб – “закупівля в одного учасника”.

Довідка НГП. 23 травня 2013 року у Хмельницькому за участю першого заступника глави Адміністрації Президента України Ірина Акімової та віце-прем’єр-міністр України Костянтина Грищенка відкрили обласний перинатальний центр.

Хмельницький обласний перинатальний центр створений на базі та в складі обласної лікарні. Центр може приймати понад 2,5 тис. пологів на рік. Загальна сума капітальних вкладень у перинатальному центрі становить близько 25 млн грн.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Тому пані Свестун робила що хотіла,будувалася,вдягалася в норкові шубки. Іі чоловік в стоматологіі крав,а вона в департаменті. Просто молодці. Ідьте знову в Чернівці!!!

  2. А як же Флаксенберг? Білий і пушистий?

  3. У флаксемберга грошенят нємєрєно,він з чортом домовиться. Трясуть тих,в кого їх немає,люстратори хрєнови. Розпочніть з себе! Заярнюк потрясіть. Достала вже всіх.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.