Хмельницький облавтодор “нахімічив” на 624 тис. грн – прокурор

Прокурор Хмельницької області Сергій Соляр заявив про факти  закупівлі товарів робіт і послуг за державні кошти стосовно ремонту доріг.

Про це він повідомив на пленарному засіданні сесії облради.

За його словами, постановою Рівненського апеляційного господарського суду задоволено позовні вимоги прокуратури області, подані в інтересах держави в особі державного агентства автомобільних робіт України, ПАТ «Державна акціонерна компанія» Автомобільні дороги України» до одного з товариств з обмеженою відповідальністю і ДП «Хмельницький облавтодор» та визнано недійсними три додаткових угоди, на підставі яких незаконно збільшено вартість придбаного бітуму на суму 624 тис. гривень.

Крім цього, обласна прокуратура  виявила численні факти порушень вимог законодавства при використанні бюджетних коштів на будівництво доріг, зловживань з боку службових осіб філій райавтодорів. Зокрема, йдеться про закупівлю асфальто-бетонної суміші за завищеними цінами, внесення недостовірних відомостей в акти виконаних робіт з будівництва доріг, незаконне видобування піску для експлуатаційного утримання доріг та інше.

Усіма цими порушеннями державним інтересам заподіяно збитків на майже 1 млн.грн. За вказаними фактами розпочато  8 кримінальних правопорушень.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.