Хмельницький міський перинатальний центр відмовився від каналізаційних послуг через брак коштів

Хмельницький міський перинатальний центр відмовився від закупівлі послуг у міського комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”.

Причина – скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

При цьому у документі з обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника зазначається: “Неукладання або несвоєчасне укладання договорів з МКП «Хмельницьводоканал» на каналізаційні послуги  призведе  до припинення (обмеження) відведення стічних вод  з  січня 2014 року. Це поставить  під загрозу  здоров’я  та життя громадян України, призведе до відключення від систем  забезпечення соціальних  об’єктів ( шкіл, дитячих садків, лікарень , ін.)  може стати причиною виникнення надзвичайних ситуацій  техногенного та природного характеру, спричинить руйнування об’єктів  життєзабезпечення”.

Нагадаємо, що Хмельницький міський перинатальний центр планував за 106,4 тис. грн закупити у «Хмельницькводоканалу» каналізаційних послуг  в обсязі  30160 куб. м (обробляння та розподіляння води трубопроводами).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Хмельницький міський перинатальний центр не відмовився від закупівлі послуг у міського комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”, а відмінив тендер на закупівлю каналізаційних послуг у зв’язку із зменшенням обсягів закупівлі. Це означає що договір про надання вищезгаданих послуг підписаний без тендерної процедури, тобто в межах 100 000 грн., як того вимагає Закон України “Про здійснення державних закупівель”. Неправильне трактування автором “новини” інформації із Вебпортала Державних закупівель призвело до безпідставних хвилювань та звинувачень.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.