У Хмельницькому відкриють довгостраждальний обласний перинатальний центр. Янукович не приїде

Керівництво Хмельницької ОДА запланувало урочисте відкриття обласного перинатального центру на 23 травня у рамках Національного проекту під патронатом Президента “Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства”.

Про це НГП повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

На перерізання червоної стрічки прибуде перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова.

Разом з тим, очікуваний візит Президента України Віктора Януковича саме на відкриття перинатального центру, відкладений. Щоправда, наприкінці квітня губернатор Василь Ядуха, оглядаючи стан підготовки до відкриття обласного перинатального центру, заявив, що “після травневих свят ми зможемо запросити на відкриття центру Президента України Віктора Януковича”.

[P9JU63xJEws]

Так хмельницькі комунальники готувалися до приїзду Януковича.

Нагадаємо, що обласний перинатальний центр планували відкрити до кінця 2012 року. Потім дату перенесли на 20 квітня.

“Центр розрахований на 122 ліжка. Буде створено відділення передчасних пологів та виходжування недоношених дітей з сучасним обладнанням. Вже розписаний план дій. Потрібно близько 20 мільйонів гривень, і ми вже знаємо де їх взяти. Сподіваємося, що до кінця року наші матері і діточки отримають сучасний перинатальний центр” , – так говорив у лютому минулого року Василь Ядуха.

Довідка НГП. Хмельницький  обласний перинатальний центр створюється на базі та у складі обласної лікарні. Минулого року з обласного бюджету виділено 1 млн 486 тис. грн на реконструкцію приміщень. Ще 12,3 млн. грн планувалося залучити з держбюджету.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.