Сабій поскаржився Азарову на шкільну оптимізацію в Ізяславі

Народний депутат України ВО “Свобода” Ігор Сабій адресував депутатський запит Прем’єру Миколі Азарову з метою недопущення закриття Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 4.

Відповідний документ є у розпорядженні НГП.

Свободівець стверджує, що до нього звернулися батьки учнів Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 4. Згідно зі зверненням, листом фінансового управління Ізяславської районної державної адміністрації, від 10 квітня 2013 року (вих. № 02-09/249),  надано пропозиції  Ізяславському  відділу освіти призупинити діяльність Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 з метою економії бюджетних коштів.

У вищезазначеній школі навчаються 82 учні, кількість яких щорічно збільшується.

У навчальному закладі працюють 17 учителів, які мають величезний досвід роботи. Школа повністю укомплектована всім необхідним для проведення повноцінного та якісного навчання.

“Ізяславська ЗОШ І-ІІ ст. № 4 єдиний навчальний заклад, який розташований в мікрорайоні Старого міста (не так давно припинено діяльність Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 3 у цьому ж мікрорайоні)”, – каже нардеп.

“Для навчання в інших закладах, школярам щоденно потрібно доїжджати громадським транспортом (найближча школа від Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 4 розміщена на відстані більш ніж 2 кілометри ), на який у батьків не завжди вистачає коштів, адже багато з них безробітні. На мосту, який прокладений через річку Горинь та з’єднує мікрорайони Старого та Нового міста, завжди інтенсивний автомобільний рух. Переходячи через зазначений міст, діти щодня наражатимуться на небезпеку”, – пояснив І.Сабій.

Як відомо, протягом 2010-2012 років на Хмельниччині оптимізовано 202 школи. Економічний ефект становить 11,5 млн. грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.