Фірма Лабазюка запустить чотири свинокомплекси

Українська група компаній Vitagro планує протягом 2013-2015 років ввести в експлуатацію в Хмельницькій області чотири свинокомплекси з відгодівлі 110 тис. свиней на рік і змістом 4 тис. свиноматок.

Про це повідомив директор з економіки Vitagro Сергій Бович, пише latifundist.com з писиланням на «Інтерфакс-Україна».

Для цього Vitagro буде реконструювати застарілі приміщення або будувати на їх місці нові майданчики. За словами С.Бовича, орієнтовно в запуск одного комплексу група інвестує 15 млн грн. При цьому фінансування зазначених проектів Група планує здійснювати переважно за власні кошти, з можливим залученням банківських кредитів для купівлі обладнання для свинокомплексів.

С. Бович також додав, що поголів’я для нових комплексів буде завезено з Данії.

Наразі потужності Vitagro з утримання свиней становлять близько 20 тис. голів на рік, потужності репродуктора – 700-800 голів.

Як повідомив С. Бович, для розвитку свинарського сегменту в 2013 році група також запустить комбікормовий завод потужністю 10 тонн на годину з перспективою його розширення.Дозвільні документи для його будівництва Vitagro вже отримала. Обсяг інвестицій в запуск комбікормового заводу оцінюється на рівні 2,5-3 млн грн.

Крім того, Vitagro не виключає можливості налагодити в майбутньому переробку м’яса, проте конкретних планів у цьому напрямку у групи поки немає.

Як відомо, почесним Президентом Групи компаній Vitagro є народний депутат України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ). Його рідній брат Петро Лабазюк працює на посаді генерального директора, голови Ради директорів Групи компаній Vitagro.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.