Герега – Мазуру: категорично проти будь-яких пісень, де б згадувався я

Народний депутат України Олександр Герега обурився з приводу поетичної посвяти голови Ярмолинецької райради Валентина Мазура, яку виконав академічний ансамбль Хмельницької обласної філармонії “Козаки Поділля”.

Відповідний коментар нардеп дав НГП через “Фейсбук”.

“Я вперше від вас дізнався, що комусь прийшла в голову думка писати про мене пісню. Я допоміг видати книгу поезій Валентина Мазура. Але я категорично проти будь-яких пісень, де б згадувався я. Мені не потрібно ведмежих послуг подібної форми і змісту, адже я оцінюю результати своєї роботи як депутат – реальними справами, які я вже зробив, зараз роблю і ще зроблю для мешканців чотирьох районів свого 192 округу”, – пояснив О.Герега.

Як повідомляв НГП, презентована на творчому вечорі В.Мазура поетична збірка називається “Заради жінки”, відкривається віршем, присвяченим народному депутату Олександру Герезі – меценату, завдяки якому ця книга вийшла у світ. Відтак, ще одна пісня на вірші ювіляра, яку виконали “Козаки Поділля”, була присвячена мережі гіпермаркетів “Епіцентр”.

[3STnnx-6R5g]

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 14

 1. Ну, що ж,адекватна реакція. Чому Ядуха мовчить?

 2. “Я вперше від вас дізнався, що комусь прийшла в голову думка писати про мене пісню”…
  І чергова брехня. Жіноцтво Ярмолинецького району обдаровували цим шедевром графоманства “Заради жінки” на 8 березня на урочистостях у будинках культури за участі Гереги.

  • Так це правда, що Олександр Володимирович допоміг Мазуру з виходом збірки “Заради жінки”. І правда, що книги подарували жінкам з Ярмолинецького району і, що в цьому поганого?Я теж сумніваюсь ,що Герега просив писати про себе пісню і тим більше презентувати її у виконанні Державного ансамюлю “Козаки Поділля”.Олександр Володимирович допомагав і допомагає простим людям, школам, фапам, закладам культури. дитячим будинкам. Може це теж брехня? Напиши про це.

 3. Герега Олександр Володимирович завжди був проти возвеличення своєї особи. Він робить конкретні справи на своєму виборчому окрузі (дійсно реальні), які до цього ніхто не робив. А якщо хтось написав без його відома не зовсім вдалий музичний витвір, то на цьому не потрібно спекулювати. Книга з віршами “Заради жінки” – гарний поетичний витвір. Я особисто читав вірші з цієї збірки і вони мені сподобалися.

  • Те, що Герега профінансував відверту графоманію, не те що не робить йому честі, а навпаки пригашує йому ореол, який намагаються навіть отут розкочегатири. Краще б тими грішми допоміг десяткові справді достойних авторів.

   Ну, панове, не накликайте на себе глузування, говорячи, що Мазурові вірші у книжці вам подобаються. Адже це все одно, що самкувати бруньками на черешні так, наче то ягоди черешні. Не можна “хавати” все. Мазурова “Заради жінки”, яку й сам Герега роздавав (проковтнув те, проти чого, як він тепер заявляє, категорично протестує), не містить поезії.

 4. Пам’ятаю, цьому перевертневі і жополизу (Мазуру) колись вірили деякі мешканці Ярмолинецького району. Однак, ця довіра вже в далекому минулому. На старість Мазур вижив з розуму, зганьбився повністю сам, зганьбив і свою родину, Ярмолинеччину. Продажна істота. А щодо Гереги… Багато говорити не потрібно. Належить до партії регіонів і цим все сказано. Партія антиукраїнська, антинародна.

  • Олександр Володимирович Герега позапартійний, але як на мене він дійсно готовий працювати з усіма політичними силами заради розбудови України.Щодо Мазура то, я теж читав його вірші. дещо сподобалось, а щось ні.Нехай собі пиши на здоровя.Я не думаю, що така людина, як О.В.Герега просив Мазура І Народного Балему написати про нього пісню.Мазур і Балема не праві.Щодо антиукраїнської партії то питання спірне…Вони усі антиукраїнські, я особистог вірю людям, а не партіям.

  • Час покаже, хто є хто в українській політиці. Мені теж не все подобається, але таких людей , як Герега , я поважаю. Він сам всього добився в житті і не забуває своїх земляків.Його світ визнав, а ми при кожній можливості стараємось поставити підніжку, або обгадити…одним словом така у нас українська натура..Понад 25 тисяч людей мають стабільну роботу і хорошу заробітню плату в компанії “Епіцентр” і не їдуть вибачте підтирати задниці італійцям чи німцям.Побільше б таких людей , як Герега в політику.

 5. Хотів пропіаритись за рахунок депутата, погрітися в променнях слави, Нажаль поєт не знав, що О. В. Герега заробив свій авторитет, та шану від людей не за рахунок пісень, а своєю праце -Конкретними справами! На своєму окрузі він знаний – ЯК ПАТРІОТ СВОЄЇ КРАЇНИ!

 6. Олександр Володимирович Герега є патріотом України, не на словах, а на ділі. Розбудовуючи її економіку, щоб покращити життя простим людям.Ніколи не був прихильником звеличення особистості. А хто не може стримати свої творчі пориви, то Бог їм суддя.Звенувачувати Олександра Володимировича Герегу у цьому – просто смішно.

 7. Можливо вірш і не поганий, і нічого в тому поганого нема якщо, товариш посвятив вірш своєму гарному приятелю, це на мою думку нормально. Але Балема яким боком до цього. Він створив “Козаків Поділля”, але такими своїми вчинками він його і знищить.
  Серйозність — це дурість із вищою освітою.
  ( Патрик О’Рурк.)

 8. Герегині тролі заспокойтесь. Звичайно, Герега кидає вам якісь крихти зі свого стола і ви за це його вихваляєте, але правди, як і шила в мішку, не сховаєш. Люди знають справжню ціну цьому “патріоту України”. Накрав грошей і майна, а тепер меценат? Спочатку обібрав всіх до нитки, а зараз л”є крокодилячі сльози, підтримуючи рабів своїх і не даючи їм здохнути з голоду. Він не в партії регіонів? А ви подивіться як він в унісон з ригами голосує. І не смішіть людей своїми тролекоментами.

  • Правда в тому , що прийшла весна, а все решта ні.О.В.Герега жодного дня не працював на державних підприємствах, а тому фізично не міг накрасти майна і грошей.Голубонько моя вони всі в партії регіонів і Луценко , і Яценюк і навіть амбіційний лідер партії Коломойського Тягнибок.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.