На виборчі округи у Хмельницькій області нардепи Герега і Шинькович літають гелікоптером дніпропетровського бізнесмена

Співласник мережі гіпермаркетів “Епіцентр”, народний депутат (192 округ) Олександр Герега разом зі своїм колишнім підлеглим, а нині нардепом із 189 округу Андрієм Шиньковичем пересуваються у Хмельницькій області гелікоптерами.

Скрін-шот

Скрін-шот з youtube

Минулого року журналісти двічі зафіксували Герегу, який вертолітом прилітав до обласного центру. Це було 3 липня, коли він приземлився на майдинчику для стоянки автомобілів, що біля “Епіцентру”. Того дня у Хмельницькому міністр молоді та спорту України Ігор Жданов,Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка та співвласник мережі гіпермаркетів “Епіцентр” Олександр Герега відкрили спортивний комплекс важкої атлетики.

11254288_850583008360066_1199763547757321900_n1

Наступний льотний вояж Гереги припав на початок серпня 2015-го. Він також здійснив посадку біля хмельницького “Епіцентру”.

 

Що стосується нардепа Андрія Шиньковича, то його переліт журналісти місцевого видання “Ділові Дунаївці” зафіксували 18 лютого. Цього дня політик гелікоптером прибув на відкриття палатного корпусу з дитячим відділенням та дитячою консультацією Дунаєвецької центральної районної лікарні (лікарня належить до виборчого округу Гереги – НГП).

Фото з сайту Дунаєвецької ЦРЛ

Фото з сайту Дунаєвецької ЦРЛ

 

Завдяки відомостям Державному реєстру цивільних повітряних суден, які оприлюднила Державіаслужба, вдалося ідентифікувати, кому належать повітряні судна, на яких роз’їжджають народні депутати.

Вертоліт “Bell-407” (UR-CLM), яким Герега прилітав на відкриття спорткомплексу важкої атлетики, перебуваває в експлуатації ТОВ «Авіакомпанія «Промінтерсервіс». Це підприємство заснували кияни Надія Вишнякова, Ілля Беспалов, Валерія Беспалова, Катерина Беспалова, ТОВ “СКАЙ ІНТЕРНЕШНЛ” (Естонія). Бенефіціаром є естонець Велло Лутер.

Інший гелікоптер “Bell-407” (UR-PTW), яким літав Шинькович та Герега, має заможного власника. Це – дніпропетровський бізнесмен, співвласник однієї з найбільшої української корпорації, яка займається роздрібною торгівлею “АТБ-Маркет” Геннадій Буткевич.

marka

Група народний депутатів України закидає мережі супермарветів “АТБ”, яка належать пану Буткевичу, фінансування тероризму на сході України. Також “АТБ” спонсорував заходи за участю Людмили Янукович, Буткевич дистанційно  опікав і  просував її імідж.

Фото "Главком"

Фото “Главком”

Разом з тим, у деклараціях Гереги і Шиньковича за 2014 рік, які розміщені на сайті Верховної Ради, відсутні відомості щодо оренди повітряних суден.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 33

  1. Вони думають що люди забули хто приймав участь при безладах біля будівлі Служби Безпеки!!! Та на кого досі відккрито провадження в прокуратурі! Досі один раз в тиждень дає покази по справі побиття людей на Майдані… Поясніть пане Симчишин!!!

  2. Гадаю видаляти коментарі які не підходять адміністрації сайту це нормальне явище!!!!
    мені не тяжко написати ще раз!
    Нагадую вам що ніхто не забув хто давав вказівки при штурмі будівлі служби Безбеки України!!! Також ніхто не забув і всі знають як біля стін Верховної Ради кинули гранату, наслідком були кілька людських жертв!!! Пан Симчишин досі один раз в тиждень їздить до Київської прокуратиру для дачі показів з цього приводу!!! Може мєр міста дасть і народу поснення???

  3. На мою думку, в світі стало нормою використання гвинтокрилів і літаків. І це не розкіш, а засіб для економії часу та збільшення продуктивності праці, як і автомобіль, комп’ютер, мобільний телефон. Головна проблема наших людей в тому, що вони тільки бідкаються, що держава нічого не робить, що жити нема за що, що про них забули А Герега та Шинькович допомагають! За декілька років вони добрих справ зробили більше, ніж попередники за десятиліття. Організовують круглі столи з проблемних питань, пишуть потрібні для країни законопроекти, відкривають спорткомплекси, лікарні. А крім того, ремонтують школи, дитсадки, заклади медицини, а скільки дітей оздоровили. Тому, в першу чергу, потрібно розуміти, що не важливо на якому транспорті хто пересувається, а важливо, що люди роблять на користь громад!

  4. Не смішіть людей такими публікаціями. Для мешканців округів де Герега і Шинькович обрані депутатами такі статті, які ви продукуєте – це сміх курам. Відразу видно – “заказуха”. Хочуть облити брудом тих хто дійсно працює і не за бюджетний, а за свої кошти ремонтує лікарні, школи, садочки дитячі, будує спортивні комплекси і т.д. і т.п. І стосовно використання повітряного судна, що не задекларованого в декларації за 2014 рік. Переліти здійснюються за рахунок компанії Епіцетр (Засновником і керівником якої є Герега)і відображаються у її видатках, а не в особистій декларації.

  5. Как по мне эта статья уж никак не критикует этих политиков, а все же наоборот. Помнится никогда не было секретом причастие Гереги и, его правой руки, Шиньковича, к компании “Епицентр”. Не зашились же, не бояться показать, что на самом деле имеют деньги и на оренду верталета вроде как хватает. То что их приписывают к грязным схемам – тоже не новость, а что людям остается делать от зависти? Работают, умеют зарабатывать и делятся с простым народом. Молодци. Нормальные граждане не будут реагировать на подобные публикашки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.