Герега відкрив у Хмельницькому спорткомплекс важкої атлетики

Сьогодні міністр молоді та спорту України Ігор Жданов і Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка та співвласник мережі гіпермаркетів “Епіцентр” Олександр Герега відкрили спортивний комплекс важкої атлетики “Епіцентр” у Хмельницькому.

Спортивний комплекс площею близько 1000 кв.м має найбільший в Україні зал з важкої атлетики, які налічує шістнадцять стаціонарних та один загальний поміст. Спортивна споруда стане основою центру олімпійської підготовки українських спортсменів.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

За словами Олександра Гереги, реконструкція цього спорткомплексу, яка тривала кілька місяців, – це перша черга. Наступним має бути зведення готелю, спортивної бази, реабілітаційного центру для спортсменів.

“Цей спорткомплекс служитиме дітям і дорослим. У ньому можуть займатися кадети, юніори, молодіжка. Це не для вибраних, а для народу”, – наголосив він.

Крім цього, голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний зауважив, що компанія “Епіцентр” на осінь запланувала відкриття аналогічного спорткомплексу у Кам’янці-Подільському.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Спецзал для делутата де воєнком вручить повістку.

  2. де він розташований?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.