Герега привіз у свій округ Чемпіонат України з важкої атлетики

Кандидат у народні депутати України і за сумісництвом Голови Федерації важкої атлетики України Олександр Герега влаштував у своєму окрузі (192-й) Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок.

Як повідомляє сайт Федерації, змагання розпочалися 17 жовтня у спорткомплексі “Епіцентр” (Городок) і триватимуть до 19 жовтня.

“У Городку Хмельницької області проходить чемпіонат України з важкої атлетики, який напевно увійде в історію. Ніколи ще внутрішні змагання важкоатлетів не проходили при такому глядацькому інтересі і в настільки святковій атмосфері”, – пише сайт xsport.ua.

А на сайті кандидата у нардепи Гереги навіть організована пряма трансляція Чемпіонат України з важкої атлетики.

Нагадаємо, що Олександр Герега 2012 року обирався народним депутатом у 192 виборчому окрузі. Тоді він ішов самовисуванцем, а після перемоги ввійшов до фракції Партії регіонів. Залишив регіоналів після розстрілу людей на столичному Майдані.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. От Вам і Герега! Молодець! А хто із тих,хто іде в ВР побудував спортивний центр?

 2. Це прямий підкуп виборців.
  Автобусами везуть людей з районів де оберається Герега і його ставленик Шинькович.
  По дорозі їх поять і кормлять-новий спосіб підкупу.
  В день відкриття фуршет був на 1000 осіб. Всі пили, їли і в кишені набирали. А Герега радів. З такими виборцями можна побудувати рай-собі.
  Влада не реагує – ганьба……

 3. Регіоналів – Геть!

 4. Я думав, що в Городку всі підтримують партію Порошенка, як на президенських виборах. А побувавши в Городку побачив інше. Всі за Батьківщину. Герега завзято агітує за Порошенка, а люди за Тимошенко. Парадокс. Людям надоїло це нахабство яке робить Герега. Партії Порошенка в Городку кінець, якщо не сказати іншого слова.
  А спортзал хороший! А рейтингу в Городку не добавив. Парадокс.
  Думаю в нас Теофіполі краще люди будуть голосувати за Герегу. Не благодарні скоти в городку.

 5. Віктор, а ви, що робили соцопитування в Городку, чи так запитали думку 2-3 людей?Цікаво, яке це нахабство Герега робить у Городку?Парадокс, але мені здається, що ви пардон написали брехню.Люди за Герегу голосували по 96%, а ви пишете про якесь нахабство.Щодо комплексу то він добавив рейтинг Україні в першу чергу, а не конкретно одній людині.Не благодарний скот це ви Віктор.

 6. в епіцентрі 96% ніколи не проголосують за Герегу – Мацькова бо він ……

 7. Ці змагання,це подія в житті Городка. Прекрасний спортивний комплекс. Чемпіонат України . Герега не вчора почав допомагати спортсменам,а років 20 тому. Це ви думаєте,що це підкуп,це кропітка робота. А Городок за Герегу. Не пишіть брехню. Він зробить ще більше,в нього великі плани. А що зробили інші?

 8. Побувайте в нашій шкірі. Не просто стати чемпіонами України з важкої атлетики. Ніколи на цей вид спорту не знаходили коштів. Колись Герега займався важкою атлетикою. Дякуємо,що пам’ятає тренерів,допомагає молоді. Вони гордість Хмельницької області. Лабазюк нехай візьме галузь культури,Хтось ще освіту. Уявляєте що буде через п’ять років. Можна мати гроші,але набивати тільки свої кишені. Далеко не всі будують,допомагають,харчують і відправляють дітей на море. Дякуємо!!!

  • Лабазюк культуру пускай возьмет!!!! Точно спортсмен. Такое предлагать!!! Культура будет пижжджина

 9. 20 років… ну загнув. він ще від тюрми ховався. за розкрадання державного майна у великих розмірах. почитай біографію. красти міліарди і давати копійки це його політика.

  • А де в Городку можна було 20 років назад вкрасти міліарди ?Усі заводи закрились 23 роки назад.І порахуй скільки Герезі було 20 років назад.І ким він був 20 років назад.

 10. Передвиборча гонка для Коліщака закінчилась. УРА!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.