Як Хмельницька облдержадміністрація рятує репутацію

Початок цього робочого тижня для Хмельницької облдержадміністрації ознаменувався двома діаметрально протилежними подіями. З одного боку, сповнений свіжих сил, до роботи приступив губернатор Василь Ядуха, який повернувся з кілька тижневих “канікул”.

З іншого боку — назовні виринула не дуже приємна інформація для ОДА. Наш сайт опублікував статтю під назвою “Комплексна оцінка ОДА: що приховує партія влади на Хмельниччині?”, що стосувалася навмисного замовчування обласною владою соціально-економічних показників районів та міст Хмельниччини.

Більше того  — в оману були введені користувачі та читачі офіційного сайту облдержадміністрації, яких “годували” інформацією дворічної давнини. У розділі “Комплексна оцінка” (розміщений вгорі справа – НГП) “красувалися” дані соціально-економічного розвитку районів та аналізу динаміки соціально-економічного стану регіону за… січень-березень 2011 року!

Після нашої публікації зі сайтом ОДА почали коїтися містичні речі. Спочатку зникають застарілі економічні відомості. Без будь-яких пояснень. Тайм-аут береться до середи, тобто до сьогодні.

А далі у стилі фокусника Коперфільда відбувається завантаження на сайт оцінок результатів діяльності райдержадміністрацій за 2012 рік.

Хмельницька облдержадміністрація обрала, як їм здається, найбезпечніший шлях порятунку репутації. Мовляв, швиденько переверстаємо сайт і все буде the best. Але не врахували головного фактору  — настанов, які їм спукають згори.

А циркуляр імені Президента, датований 2012 роком, гласить: “Одним із основних напрямів політики нової української влади на сьогодні є розвиток і залучення громадянського суспільства до процесу вироблення та реалізації державного курсу, адже успіх реформ неможливий без громадської консолідації та широкої суспільної підтримки. Шлях до цього пролягає через подальше зростання відкритості публічної політики й державного управління для безпосередньої участі в них громадян і громадських об’єднань”,  —  це уривок зі минулорічного вступного слова Віктора Януковича до щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

То хіба так гоже поводитися тій владі, яка від Бога?

Loading...
Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
NGP

NGP

Редакція "Незалежного громадського порталу"
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А в них все так. Чого варте це керівництво та їх управління (інформації). Яке керівництво держави – таке керівництво і на місцях. Ця ж влада від Бога

  2. Банда і безтолочі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.