За місяць на Хмельниччині подорожчали овочі, подешевшав – цукор

У січні цього року найбільше росли ціни на овочі – на 5% порівняно з груднем 2012 року.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, також подорожчали сири, кисломолочна продукція, сметана, борошно пшеничне, маргарин та хліб – на 0,3–1,1%.

Разом з цим суттєво зменшились ціни на цукор та сало – відповідно на 3,6% та 3,3%. Дешевшими на 1,9–0,3% були свинина, яловичина, рис, риба та продукти з риби, яйця, фрукти, крупи гречані, перлові, ячні, пластівці вівсяні та молоко.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 0,3%, у т.ч. тютюнові вироби – на 0,6%; ціни на алкогольні напої знизились на 0,1%.

Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,3%. Це зумовлено збільшенням квартирної плати на 3,8% внаслідок підвищення тарифів на послуги з утримання будівель та прибудинкових територій у Кам’янці-Подільському.

Ціни на транспорт у цілому знизились на 0,4% за рахунок зменшення цін на паливо та мастила на 1%. Водночас транспортні послуги подорожчали на 0,2%, у т.ч. вартість перевезень залізничним пасажирським транспортом зросла на 0,4%, автодорожнім пасажирським транспортом – на 0,2%.

Послуги дошкільної та початкової освіти подорожчали на 7,5% через підвищення вартості харчування у дошкільних навчальних закладах у Кам’янці-Подільському. У сфері освіти в цілому ціни зросли на 1%.

Предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, а також послуги ресторанів та готелів подорожчали на 0,2% та 0,1%, відповідно.

Ціни на аудіотехніку, фотоапаратуру та обладнання для обробки інформації, телефонне й телефаксове обладнання, одяг і взуття знизились на 1,7–0,7%.

Загалом, за місяць в області зафіксована дефляція – 0,1%.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.