У “Свободі” вже хочуть перевиборів депутатів Нетішинської міськради

Народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Сабій вважає, що у Нетішині разом із мерськими виборами доцільно провести ще й вибори міських депутатів.

Таку думку обранець висловив на зустрічі з нетішинцями, повідомляє прес-служба нардепа.

«Найкращим доказом того, що депутатів міської ради не цікавлять проблеми та думка їх виборців є їхня відсутність в залі. Тому я вважаю, що паралельно з виборами міського голови доцільно провести й дострокові вибори міських депутатів», – зазначив І.Сабій.

Відтак, на найближчу сесію ВР фракція ВО «Свобода» планує винести проект рішення про дострокове припинення повноважень Нетішинської міської ради.

Як заявляв НГП, І.Сабій зареєстрував у парламенті законопроект про проведення позачергових виборів міського голови Нетішина на 9 червня 2013 року.

Нагадаємо, що 13 березня 2012 року більшість депутатів Нетішинської міської ради проголосувала за висловлення недовіри міському голові О.Омельчук.

Також депутати міськради направили звернення до Верховної Ради України щодо проведення позачергових виборів міського голови.

Згодом О.Омельчук звернулася з оскарженням рішення до суду. Суд першої інстанції та апеляційний відмовили їй. Наразі справа знаходиться у касаційній інстанції.

Обов’язки міського голови Нетішина виконує секретар міської ради Микола Степаненко.

Довідка НГП. О.Омельчук була обрана мером Нетішина у жовтні 2010 року. На виборну посаду її підтримала партія «Фронт Змін».

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. Треба взяти результати голосування за обласний бюджет 2013, подивитися голосування по фракціям

  2. Тов. Діма пролийте світло хто і як голосував? Фракція Свободи бюджет не підтримала.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.