У Ядухи кажуть, що “Стіомі-Холдинг” не звільнятиме працівників і надалі пектиме соціальний хліб

Найбільший виробник соціального хліба на Хмельниччині – ТОВ “Стіомі-Холдинг” не звільнятиме робітників і працюватиме без перебоїв.

Як повідомили у прес-службі Хмельницької облдержадміністрації, учора, 11 січня керівництво підприємства видало наказ, яким призупинило процес вивільнення працівників і зупинку хлібозаводу загалом.

“Працівники хлібозаводу вже в п’ятницю ознайомилися з наказом і підприємство продовжує ритмічно працювати”, – кажуть в ОДА.

У Хмельницькій ОДА додають, що наразі йдуть перемовини з власниками про проведення реконструкції заводу поетапно, без його зупинки.

Крім цього, на понеділок запланована зустріч трудового колективу з керівництвом агрохолдингу та головою облдержадміністрації.

Як повідомляв НГП, 4 січня директор “Стіомі-Холдинг” Олександр Огуй видав наказ, згідно з яким, планувалося з 12 березня цього року скоротити штат працівників та призупинити виробництво.

У наказі говорилося про те, що ситуація вимагає тимчасового призупинення виробництва у зв’язку зі збитковістю пекарського виробництва, викликаною високим енергоспоживанням застарілого обладнання, високими цінами на енергоресурси та з метою реорганізації діяльності і планів інвестиційного проекту.

Довідка НГП. З 20 липня 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” (покриває 50% території області – НГП) підвищило на 10% оптово-відпускні ціни на хліб масового вжитку (соціальний хліб), а саме: хліб “Подільський пшеничний” та хліб “Запашний” – до 2,81 грн, батон “Нарізний” – до 2,51 грн.

Протягом 2009-2011 років та першого півріччя 2012 року ТОВ “Стіомі-Холдинг” не підвищувало ціни на хліб масового вжитку.

За добу підприємство, яке належить великому агрохолдингу “Кернел”, випікає близько 50 т хліба.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.