У Хмельницькій області будівництво продовжує “лежати”

У січні–листопаді цього року підприємствами Хмельницької області виконано будівельних робіт на суму 699,8 млн.грн., що на 11,4% менше до обсягів будівництва у відповідному періоді попереднього року.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, за індексом обсягів виконаних будівельних робіт Хмельниччина посіла 13 місце серед регіонів України.

За 11 місяців скоротились обсяги будівельних робіт, виконані підприємствами з будівництва будівель та споруд (на 16,1%), оренди будівельної техніки з оператором – на 49,9%.

Разом з тим обсяги будівельних робіт, виконані підприємствами з підготовки будівельних ділянок, зросли на 33%, установлення інженерного устатковання будівель та споруд – на 4%.

На загальний підсумок найбільше вплинула діяльність підприємств, що займаються будівництвом будівель та споруд (частка яких у загальному обсязі становила 75,1%). Серед них зменшили обсяги робіт підприємства з будівництва будівель, доріг, аеродромів та улаштування спортивних споруд, монтажу та встановлення збірних конструкцій.

Водночас збільшили обсяги робіт підприємства, що здійснюють виготовлення каркасних конструкцій і покрівель (у 2 раза), будівництво місцевих та магістральних трубопроводів, ліній зв’язку та енергопостачання (на 34,8% та 19,6%, відповідно).

Підприємствами шести адміністративних одиниць області (Кам’янець-Подільського, Волочиського районів та міст Хмельницького, Нетішина, Кам’янця-Подільського, Шепетівки) виконано 85,9% загального обсягу будівництва, зокрема, 54,2% – будівельниками обласного центру.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.