Панегірик Азарову затягнули “свої” підприємці

Читати слова вдячності на адресу уряду та самого Президента Віктора Януковича від споживачів послуг влади, завжди трепетно. А коли ці слова пишуть ті, хто, за законами джунглів, співіснують з фіскальними органами, вдвічі приємно” чути.

Сьогодні департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету Міністрів України продекламував листа громадської організації “Асоціація хмельницьких ринків”, який надійшов на адресу Прем’єра Миколі Азарову. Виявляється, що в країні, яка другий рік живе на межі дефолту і ходить по лезу соціального вибуху, знайшлися сміливці, котрі в унісон затягнули панегірик. Та ще й якої якості! “Ми переконані, що наша співпраця у питанні захисту та розвитку підприємництва з Вами на чолі Уряду України набуде нових рис, нової якості та глибини”, — йдеться в листі, в якому 30-тисячний колектив підприємців засвідчує свою готовність до активної співпраці з Прем’єр-міністром у питаннях захисту малого та середнього бізнесу”, — цитує департамент інформації КМУ.

Імена авторів медового листа не озвучуються. Однак, дякуючи могутності Інтернету, підприємців-інкогніто вдалося розшифрувати. Не дивуйтеся, але ці особи замикаються на… Хмельницькій облдержадміністрації, яка в недалекому минулому “відзначилася” найбільшими в державі податковими майданами підприємців.

Фрагмент з протестів підприємців біля Хмельницької облдержадміністрації. Фото Віталія Тараненка

28 липня 2011 року розпорядженням хмельницького губернатора Василя Ядухи створюється регіональна рада підприємців Хмельницької області як консультативно-дорадчий орган при обласній державній адміністрації. Її склад “нафарширували” з кількох десятків підприємців. Серед них можна простежити прізвища бізнесменів, котрі причетні до “Асоціації хмельницьких ринків”. Це голова громадської організації “Асоціація Хмельницьких ринків” і директор ринку ТОВ “ВВК Поділля-2”  Валерій Таратасюк і виконавчий директор цієї ГО Олександр Сніховський. Останній, до речі, очолив регіональну раду.

Поява цього листа наштовхує на деякі версії.

По-перше, ручна рада підприємців чудовий засіб для очільника ОДА зайвий раз довести “вертикалі”, як треба працювати з бізнесом і зняти з цього “вершки”. По-друге, “Асоціація хмельницьких ринків” — це фактично адміністрація/директори місцевих ринків, які менше за все живуть проблемами малого і середнього бізнесу. І, нарешті, терміни “лакейство” і “підлабузництво” ніхто не скасовував.

Висновки за вами, шановні читачі.

Loading...
Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Віталію, ти прийди хочаб на одну раду, чи засідання Секретаріату Ради, можливо тоді хоч щось зрозумієш. Там реальна робота ведеться, подаються пропозиції по покращенню умов ведення бізнесу як для дрібних так і великих підприємців. Позиція “завжди проти”, без подання конкретних пропозицій, тупа.

    • Микола Янович, не звездите. Никто вам, 6лядям, не верит уже давно.

    • коля ,вас скотов донбасских скоро бутылками с бензином закидывать будут за вашу работу.Быдло гламурное и скот с уголовниками -вот вы кто а не власть .Будете на столбах висеть вдоль дорог и по ветру болтаться за свои труды.

  2. Азарову дулю, а не подяку. підіть на ринок, запитайте ставлення людей до кровісісі? таких матюків наслухаєтеся. Пропозиції то подаються, а толку з того? бізнес загинається через коля-папєрєдніка і вітьку шапку. бачу цим сайтом серйозно зацікавилися в ОДА, коменти вже пишуть.

  3. *30-тисячний колектив підприємців* ? кто питав ? самих підпріємців?…згідні с такою оцінкою?“Асоціація хмельницьких ринків” це ще та конторка, яка роздає подяки як пироги, то Азарову, то комуністам , та вже кажіть як є асоціація дерикторів ринків

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.