Чим Об’єднана опозиція краща за Партію регіонів?

Це запитання виникло після сьогоднішньої прес-конференції журналістів обласних ЗМІ з лідером Об’єднаної опозиції Арсенієм Яценюком у Хмельницькому. У тридцятихвилинці, передбаченій прес-службою опозиції, Арсеній Петрович розкрився, як винищувач Партії регіонів та їхня пряма політична альтернатива. На жаль, ваш покірний слуга, не почув ствердної відповіді на запитання щодо шансів Об’єднаної опозиції виграти мажоритарку у Хмельницькій області. “Ми переможемо за партійними списками Партію регіонів. Що стосується мажоритарних округів, то ситуація буде непроста, — озброївся загальними категоріями політик.

 

Фото Віталія Тараненка

З думки Яценюка напрошується логічний висновок: електорат має проголосувати за опозицію, бо вона не така, як партія влади. Тоді, що вони для цього зробили, аби бути іншими, зубатішими, зрозумілішими для виборців?

Далеко не ходитимемо. Учорашня сесія обласної ради яскравий доказ, що опозиції на Хмельниччині не існує, а її уламки, за помахом слова голови облдержадміністрації Василя Ядухи, чемно голосують із вчорашніми затятими політичними ворогами. Не з’явився керівник бютівської фракції Іван Гладуняк, проігнорував сесійне засідання й основний спікер від опозиції Віктор Адамський. Керівник виборчого штабу Об’єднаної опозиції в області, керівник фракції “Фронту змін” Олександр Ксенжук, який запам’ятався недолугим відстоюванням звернення обранців облради до ВР з приводу закону про мови, також прогуляв сесію. Мабуть, проводив тюнинг партійних “стаєнь” напередодні візиту Яценюка.

Наплювали на проблеми подолян й діючі народні депутати від Хмельниччини. Один із них, бютівець Олег Лукашук балотується на хмельницькій мажоритарці. До речі, його персона виявилася об’єктом критики місцевих журналістів на прес-конференції з Яценюком. Фраза, яку сказав Арсеній Петрович з цього приводу, є чудовим прикладом внутрішньопартійної пофіговості, даруйте, за жаргонізм, і не більше, ніж витримана міна при поганій грі.

— Бачу він у вас популярний (Олег Лукашук – НГП). Так сталося, що низка кандидатів у депутати, яких ми висунули, мають свою позицію, і я хочу, щоби ви йому адресували своє запитання, — відфутболив журналіста до хмельницького бютівця лідер Об’єднаної опозиції.

Р.S. У доважок додаємо фінальне рішення Хмельницького міськрайонного суду у справі позову Олега Лукашука до журналістки Світлани Кабачинської за наклеп (для Партії регіонів: на Хмельниччині працює ваш закон про наклеп!). І, звичайно, ні для кого не секрет вердикт найгуманнішого суду — 10 тисяч гривень за моральну шкоду, завдану публікацією Олегу Григоровичу.

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. Лукашук подлец. Эти деньги отдаст Скоробагатому на его черноротую деятельность

  2. Противно слушать ерунду хитрого еврея! Лучше бы молчал,ведь ничего хорошего для государства и народа не делал.

  3. жах, проти опозиційних журналістів воюють тільки тушки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.