Вінський поскаржився Президенту і ЦВК на “великого благодійника” Герегу

Кандидат у народні депутати у 192 виборчому округу (місто Дунаївці, Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони) і екс-міністр транспорту і зв’язку України Йосип Вінський звернувся до Президента Віктора Януковича і ЦВК зі скаргою, що кандидат у нардепи у 192 округу, власник “Епіцентру” Олександр Герега купує виборців.

Про це він повідомив на обласному державному телеканалі “Поділля-Центр” під час представлення його виборчої програми у середу.

“Я та ще двоє кандидатів у народні депутати Ольга Браславець (“Наша Україна”), Мирослав Мусій (об’єднана опозиція) написали лист до Президента і ЦВК про брутальний підкуп виборців Олександром Герегою. Однак на наші сигнали вони не реагують”, – наголосив він.

Й. Вінський вважає, що це навмисно покривається, то необхідно весь виборчий процес провести на рівні столиці, а не в областях і районах.

“Логіка така, що депутатом Верховної Ради має стати ті, у кого більше грошей, а не ті, хто пропонують програми в інтересах людей. Тоді зберіть їх у столичному будинку культури, встановіть ваги, і хто більший мішок з грішми принеси, той переможець”, – зазначив кандидат у нардепи.

Натомість О.Герегу засоби масової інформації презентують як благодійника та мецената. У його здобутки приписують євроремонт дитячого відділення Чемеровецької райлікарні, який буде завершений до 10 жовтня (це підтверджується коментарем головного лікаря Івана Лаврент’єва), позолота куполів Чемеровецького храму, допомога на добудову церкви у смт Сатанів Городоцького району, ремонт актової зали Сатанівської школи, заміна 50 вікон та придбання інтрерактивної дошки для Лісоводської школи Городоцького району. А Лісоводський будинок-інтернат для людей похилого віку отримав від Гереги газонокосарку, пральну машину, автомобіль з будівельними матеріалами для ремонту.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.