Герега озолочує храми, здає “під ключ” лікарні та школи задля перемоги на виборах

Кандидата у народні депутати у 192 виборчому округу (місто Дунаївці, Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони), власника будівельної мережі гіпермаркет “Епіцентр” Олександра Герегу відрекомендували, як великого благодійника, що нешкодує грошей.

Про це повідомлялося у ролику на обласному державному телеканалі “Поділля-Центр” в рамках представлення виборчої програми кандидата.

Серед здобутків Гереги: євроремонт дитячого відділення Чемеровецької райлікарні, який буде завершений до 10 жовтня (це підтверджується коментарем головного лікаря Івана Лаврент’єва), позолота куполів Чемеровецького храму, допомога на добудову церкви у смт Сатанів Городоцького району, ремонт актової зали Сатанівської школи, заміна 50 вікон та придбання інтрерактивної дошки для Лісоводської школи Городоцького району. А Лісоводський будинок-інтернатдля людей похилого віку отримав від Гереги газонокосарку, правльну машину, автомобіль з будівельними матеріалами для ремонту.

“У Дунаєвецькому районі немає жодного ФАПу, який залишився без допомоги Олександра Гереги. Дунаєвецька центральна районна лікарня завдяки благодійнику має відремонтовані травматологічне, реанімаційне, фізіотерапевтичне, пологове відділення”, – говориться в агітаційному ролику.

Найсолідніше капіталовкладення з власної кишені Герега здійснив для Дунаєвецького маслозаводу – компанія “Епіцентр” перерахувала 1 млн грн за реалізоване масло. Цей факт підтвердужує один з працівників заводу.

Герега також поставив собі за ціль підвищити закупівельні ціни на молоко від селян до 3 гривень за літр (наразі – 1,7 грн/л).

Як повідомлялося в інформації, до Верховної Ради Олександр Герега йде не з пустими руками – у нього 27 законопроектів, спрямовані на покращення життя селян.

 

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. *компанія “Епіцентр” перерахувала 1 млн грн за реалізоване масло*
    і примушує сбівробітників купувати це масло по 60 гр. за кілограм

  2. Герега купил масло за счет работников Эпицентра (60 грн за кг) и себе еще “на хлеб с маслом заработал” С№КА

  3. Це дійсно так, а деяким працівникам взагалі потрібно купувати по 5 кг. за 60грн. за 1 кг.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.