Ударівець Купчик каже, що він справжній опозиціонер на окрузі

Кандидат у народні депутати у 192 виборчому округу, висунутий партією Віталія Кличка “УДАР” Олег Купчик заявив, що його кандидатуру підтримали опозиційні сили.

Про це він зазначив на обласному державному телеканалі “Поділля-Центр” під час представлення виборчої програми.

“Таке рішення на своїх конференціях ухвалили Конгрес українських націоналістів, “Батьківщина”, партія “Собор”, організація ветеранів Афганістану”, – продемонстував він копії документів.

“Щоб зламати мене, як опозиціонера, влада закрила лор-відділення Дунаєвецької центральної районної лікарні, яким я завідував; недопустила до директорства Кам’янець-Подільського медучилища, хоча 2/3 членів колективу віддали голоси за мене”, – поскаржився кандидат у нардепи.

Як відомо,  Олег Купчик на місецвих виборих-2010 балотувався до обласної ради за списками партії “Собор”, обласний осередок якої очолював у Дунаївцях.

Від об’єднаної опозиції “ВО” Батьківщина у 192 виборчому округу (місто Дунаївці, Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони) іде Мирослав Мусій.

 

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Який там він оплзиціонер. В Ярмолинцях агітатори Кличка їздять по району в одній машині з заядлими регонами, за кого вони агітують хтозна. Опоціонери, в 192 окрузі справжньго кандадата опозиціонера не має. Це все так тушки підставні.Округ купив ГЕРЕГА!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.