Ядуха обіцяє четвертувати відповідальних за галузь АПК у районах

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха пообіцяв з наступного року ліквідувати районні відділи агропромислового розвитку та посади заступників голів райдержадміністрацій з питань  АПК.

Про це сьогодні він заявив на колегії ОДА.

“У районах, де не займаються тваринництвом, внесемо пропозиції щодо скорочення з 2013 року відділів агропромислового розвитку. Вони даремно проїдають державні кошти. Це також стосуватиметься посад  заступників голів райдержадміністрацій з питань АПК. Залишемо у районах лише насіннєві інспекції”, – зазначив керманич області.

Василь Ядуха оглядає корів на агровиставці. Фото Віталія Тараненка

В.Ядуху обурив той факт, що у ряді районів суттєво зменшилося поголів’я великої рогатої худоби. Зокрема, за даними голови Ярмолинецької РДА Валерія Кадиша, протягом 2004-2009 років у районі поголів’я ВРХ скоротилося на 88%, а корів – на 86%.

Довідка НГП. За інформацією облстату, на 1 вересня 2012р. у всіх категоріях господарств налічувалось 291 тис. голів великої рогатої худоби (на 3,5% більше, ніж на цю дату торік), у т.ч. 150,7 тис. корів (на 2,2% менше), свиней – 288,4 тис. (на 8,1% менше), овець та кіз – 29,8 тис. (на 3% менше), птиці всіх видів – 8,8 млн. голів (на 30,6% більше).

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.