Вибори-2012: Олуйка пропіарили на суботнику

Кандидат у народні депутати від Партії регіонів у 191 виборчому окрузі і керівник обласного територіального відділення АМКУ Віталій Олуйко використовує сайти шкіл та міської ради для власного піару.

Віталій Олуйко на громадському форумі "За чесні вибори, за Партію регіонів". Фото Віталія Тараненка

 

На офіційному сайті Ізяславської міської ради розміщена інформація про те, що кандидат у нардепи разом із представниками райдержадміністрації, учнями, педагогами, комунальними службами міста, упорядковували територію біля замку князів Сангушків.

“Спільними зусиллями впорядковували палац князів Сангушків також волонтери із закладів освіти міста Хмельницького, працівники управління культури, туризму та курортів обласної державної адміністрації, які не в останнє завітали до нас дякуючи депутату Хмельницької обласної ради Віталію Олуйку”, – пише сайт Ізяславської міської ради.

Крім того, на сайті Ізяславського НВК №5, гімназія зазначено, що учні школи також брали участь впорядкуванні території біля замку князів Сангушків.

“На допомогу ізяславчанам приїхали студенти-волонтери Хмельницьких вузів. Хмельницьку делегацію очолив голова Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, за сумісництвом професор Національної академії державного управління при Президентові України Віталій Олуйко, який теж не цурався брудної роботи. Поспілкувавшись з учнями, Віталій Миколайович переконався, що молоде покоління, як ніхто інший, розуміє важливість збереження пам’яток архітектури Ізяславщини та висловив надію на те, що у найближчому майбутньому Ізяслав здобуде статус історико-краєзнавчого заповідника, а палац князів Сангушків стане туристичною принадою України, не гіршою за  Пізанську башту в Італії”, – пише сайт школи.

Водночас на офіційному веб-сайті Партії регіонів, організацію з проведення акції в Ізяславі, регіонали приписали виключно собі.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Правильно у 189-му виборчому окрузі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.