У Хмельницькому кандидат у нардепи поскаржився до ЦВК на іншого кандидата

Кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі Сергій Скоробогатий (член політичної партії Народний Рух України, самовисування) поскаржився до ЦВК на  свого опонента Олександра Слободяна.

Про це повідомляють спостерігачі мережі “ОПОРА” у Хмельницькій області.

«Встановлення спортивних майданчиків і дитячих гірок на території закладів освіти, у місцях масового відпочинку, прибудинкових територіях у місті Хмельницькому є умисними діями під час виборчої компанії президента ПАТ «Оболонь», кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 187 Слободяна Олександра В’ячеславовича, – скаржиться Сергій Скоробогатий.

На його думку, такі дії суб’єкта виборчого процесу О.Слободяна є порушенням вимог частини тринадцятої статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України». Відповідно до неї забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям безоплатно або на пільгових умовах матеріальних цінностей. Таке надання виборцям, закладам, установам, організаціям безоплатно або на пільгових умовах матеріальних цінностей, що супроводжується іменем кандидата, є непрямим підкупом виборців».

Сергій Скоробогатий просить Центральну Виборчу Комісію визнати дії кандидата у народні депутати України Олександра Слободяна такими, що не відповідають вимогам законодавства про вибори, і зобов’язати його утриматися від встановлення спортивних і дитячих майданчиків до закінчення виборчої кампанії, а також попередити його про порушення закону.

Як повідомляв НГП,  у Хмельницькому кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі і президент компанії “Оболонь” Олександр Слободян влаштував засилля дитячих майданчиків.

Про це пише обласна газета “Подільські вісті” (№№ 139-140).

Кандидату приписують втановлення приблизно 80 дитячих майданчиків у різних мікрорайонах міста.
Агітаційна публікація вийшла без плашки “політична реклама”.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.