Нардеп Москаль агітує за кандидата Ярему, бо боїться повернення буремних 90-х

Народний депутат України, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль агітує за кандидата від об’єднаної опозиції у 193 виборчому окрузі Ростислава Ярему з метою недопущення повернення у 90-ті роки.

Про це пише Кам’янець-Подільський часопис “Ключ”.

“Мені, як людині, котра не один десяток років пропрацювала в органах внутрішній справ, тим більше в сусідній до вашого регіону області, є що сказати кам’янчанам про окремих осіб від Партії регіонів. Як розвивалися події в 90-их роках, та як формувалися у вашому краї сьогоднішні окремі провладні лідери. Більшість із нас добре пам’ятає той період – розгул рекету, бандитизму.  Чи ми повернемося у 90-ті роки, а за час правління Януковича ми однією ногою вже там, чи ми станемо міцною, демократичною державою?” – запитує нардеп.

Як повідомляв НГП, Геннадій Москаль раніше заявив, що кандидат у народні депутати у 193 виборчому округу (центр м. Кам’янець-Подільський) Володимир Мельниченко має кримінальне минуле.

“Я його (В.Мельниченка – НГП) знаю з середини 90-х років, з тих пір як працював начальником карного розшуку та заступником начальника УВС Чернівецької області. Мельниченко з колишніх комсомольців, потім подався в бандитизм. У них була така “банда Шевченка” в Хмельницькій області і ми їх не пускали в область, заради чого навіть зробили пост на річці Дністер. Сам Шевченко був підірваний коли входив у під’їзд за досить дивних обставин. Мельниченко був його правою рукою. Він його і привіз в цей будинок, але сам не зайшов. І нібито Шевченко підірвав підривник, який знаходився у підвалі, тому що там знайшли кров”, – розповів Г.Москаль.

За його словами, після вбивства Шевченка В.Мельниченко став керівником банди і надалі відпрацьовувалася його причетність до низки замовних вбивств.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.