ЗаГАРТовані кандидати

Бажання сподобатися виборцям окриляє деяких кандидатів у народні депутати на неймовірні вчинки. Так, у 188 виборчому округу, що включає частину міста Хмельницького, Хмельницький та Волочиський райони, одразу чотири кандидати-самовисуванці балотуються на вибори зі спільною метою — відкусити в опонентів голоси електорату задля перемоги одного з них. І на всіх цих “бравих мушкетерів” падає тінь діючого міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги.

Мабуть, жоден з цих кандидатів не підозрював, що вивести їх на чисту воду допоможе… комп’ютер. Адже під іменем одного й того ж комп’ютера чотири виборчі програми кандидатів були створені та надіслані до ЦВК. За допомогою функції “властивості файлу” вдалося ідентифікувати справжні наміри цих осіб.

Як виявилося, лише один із них на сьогодні є реальним претендентом на мандат Верховної Ради, решта — технічні кандидати. Знайомтеся: голова Хмельницької райдержадміністрації та керівник обласної організації Єдиний центр Віктор Коліщак. Віктор Михайлович є рекордсменом провальних виборчих кампаній. У його активі програш на позачергових виборах хмельницького міського голови 2006 року та нищівний провал на чергових мерських виборах 2010 року.

Перемога на парламентських виборах — це останній шанс для політичного невдахи. Щоправда, обрана дистанція між партією Балоги, ще не є уособленням Граалю, який не лише “прощає гріхи”, але й “дарує життя”. Передвиборча програма Віктора Коліщака саме набрана в організації “ГАРТ”, яка, як нитка Аріадни, веде до Єдиного центру.

У пошуку “Єдиного державного реєстру” на запит “ГАРТ” “викидає” громадську організацію “Фонд регіональних ініціатив “ГАРТ”.

Організація прописана 2008 року у Подільському районі Києва. Керівною особою зазначається Ігор Кріль. Якраз цю особу наприкінці березня 2008 року було обрано головою партії Єдиний центр.

Крім Коліщака, у коло “заГАРТованих” потрапили пенсіонер Олександр Божук, безробітний Віктор Кушнір та військовий пенсіонер Андрій Мазуренко.

 

 

До речі, останній з усіма бебихами видав свою карикатурну місію: у коротких біографічних відомостях зазначив, що є членом Політичної партії “Рідне місто”. Як відомо, саме під брендом “Рідне місто” Віктор Коліщак активно двічі проводив мерські вибори хмельницького міського голови. Нині цю організацію він використовує під час виборчої кампанії до Верховної Ради.

Також трійка технічних кандидатів публічно відмовилася від можливості використання 20 хвилин безкоштовного піару на “Поділля-Центр”. А пана Кушніра мало не оголосили у розшук — він не надав жодних контактів для зв’язку із ним!

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.