Антивладних агітаторів затримали більше десятка міліціонерів

Близько 23.00 16 вересня у Хмельницькому затримано двох волонтерів кампанії “Помста за розкол країни”, які поширювали листівки із закликом не голосувати за Партію регіонів.

Про це повідомляє сайт vstavay.info

Учора проотягом дня без жодних ексцесів проходило поширення інформаційних листівок, але двоє волонтерів кампанії, які найдовше поширювали листівки в місті, були затримані правоохоронцями в мікрорайоні Озерний, які під”їхали до них на двох патрульних машинах міліції.

Затримувати двох людей, які поширювали листівки приїхало більше десятка правоохоронців.

Наразі відомо, що затриманих Родіона Рачинського і Володимира Кулика доставили до райвідділу, телефонний зв”язок з обома чоловіками зник. Останній раз, коли вони повідомили про затримання було чутно, що працівник міліції з криками “Ложи трубку” намагається відібрати в одного з них телефон.

Як повдіомляв НГП, вчора поміж хмельницькими базарниками розповсюджувалася продукція під назвою “Чому не можна голосувати за Партію регіонів”.

“Нас надурили, простіше сказати – кинули! Нам треба 10 разів подумати перш ніж голосувати за Партію регіонів”, – зазначається у листівці.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.