Мер Сімашкевич продовжує піарити кандидата у нардепи Мельниченка

На Хмельниччині кандидата у народні депутати у 193 виборчому округу і діючого депутата обласної ради Володимира Мельниченка піарить офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради.

В інформації, розміщеній на сайті, зазначається, що “з ініціативи депутата обласної ради Володимира Мельниченка та за сприяння міського голови Михайла Сімашкевича почалась планомірна робота в Кам’янці-Подільському з облаштування майданчиків для занять спортом”.

Також наголошується, що на запущеному місці, де невдовзі мають вирости спортмайданчики, “можна було знімати фільм жахів про джунглі та анаконди”.

Самого кандидата у нардепи офіційний сайт міськради називає благодійником, “який дав слово, що кожного року буде спонсорувати будівництво одного міні-футбольного майданчика”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 6

  1. Ну і нехай піарить нам чим погано? Робота обіцяна Мельниченком дійсно виконується…як на мене ..нам від цього тільки краще..будуються майданчики…влаштовуються концерти..облаштовується місто.. на даний момент бачу одні плюси.

  2. та нехай піарять як хочуть
    головне щоб шось робилось для міста

  3. тим паче спорт майданчики для молоді

  4. а в чому взагалі проблема? все робиться для нашого міста у якому живемо ми, наші рідні,близькі, друзі – і все це робиться для процвітання і забезпечення щасливого майбутнього.

  5. Все робиться за крадені гроші і перед виборами.

  6. та хоть за крадені, але все таки робиться, а що зробив той самий Ярема, тільки то що продав державні землі цього самого району і рветься даль……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.