Кандидати-опоненти об’єдналися проти меценатства Гереги

Двоє опозиційних кандидатів та кандидат-самовисуванець в одномандатному виборчому окрузі № 192 із центром у Дунаївцях об’єдналися.

Про це повідомляють спостерігачі ГМ “ОПОРА” на Хмельниччині.

Спільна платформа Ольги Браславець (політична партія «Наша Україна»), Мирослава Мусія (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») і члена Партії «Об’єднані ліві і селяни» Йосипа Вінського спрямована проти занадто щедрого фінансування своєї виборчої кампанії їхнім опонентом Олександром Герегою (безпартійний, самовисування).

«Звертаємо увагу виборців на те, що чесність чергових виборів народних депутатів підлягає сумніву, і тому прийшли до спільної думки, що саме зараз слід звернутись до виборців із застереженням щодо підтримки кандидата в народні депутати Гереги Олександра Володимировича, – йдеться у їхньому зверненні. – Саме він являється провладним кандидатом в народні депутати, про що свідчить те, що при проведенні передвиборної агітації Герега Олександр Володимирович користується особливою прихильністю з боку місцевої влади. Представники влади, державних установ супроводжують його, організовують для нього зустрічі з виборцями, віддали йому на відкуп організацію святкування Дня незалежності України в районах виборчого округу, тощо».

Образ мецената Олександра Гереги вибудовувався у численних публікаціях місцевих ЗМІ та у різних акціях іще задовго до виборів і навіть до створення виборчих округів. Не дивно, що благодійність глави ТОВ «Епіцентр К» робилася із запасом. Так, начальник відділу освіти Волочиської РДА Алла Плотнікова у розмові з представником ОПОРИ згадала, що діти шкіл цього району, який тепер входить в ОВО № 188, отримували від Олександра Гереги подарунки ще на різдвяно-новорічні свята.

А незадовго до офіційного висування кандидатів заступник голови Хмельницької обласної організації Партії регіонів Михайло Войтюк зазначав: «Є підтримка з боку голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи, щоб Олександр Герега і Сергій Буряк ішли на парламентські вибори від Партії регіонів». Нагадаємо, голова ДПС України у відставці і співвласник «Брокбізнесбанку» Сергій Буряк балотується як самовисуванець у окрузі № 190 з центром у Шепетівці.

Зрештою, однією з довірених осіб Олекандра Гереги є Неоніла Андрійчук, котра щойно звільнилася з посади першого заступника голови Городоцької райдержадміністрації. Та й про начальника управління праці та соціального захисту населення цієї ж РДА Галину П’ятак (висунута кандидатом від Партії регіонів), як і про ще п’ятьох висуванців Партії регіонів в області, у цій ситуації говорять тільки як про технічного кандидата на користь кандидата потужнішого. Таку оцінку, зокрема, навів на засіданні обласного прес-клубу голова регіонального осередку Комітету виборців України Юрій Ануфрієв. Довірені особи Галини П’ятак – працівники комунальних закладів і підприємств: Борис Сумин (директор Смотрицького будинку інтернату для громадян похилого віку та інвалідів), Сергій Михайлюк із Чемеровецького районного бюро технічної інвентаризації та Любов Казмірчук із Городоцького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Ольга Браславець, Йосип Вінський та Мирослав Мусій декларують домовленість про спільні дії задля забезпечення чесних виборів і звертають увагу на друковане видання під назвою «Відродження Хмельниччини», розповсюджене тиражем 40 000 примірників. Виготовлене командою Олександра Гереги у вигляді газети, воно містить детальну інформацію про коштовну техніку й інші цінності, виділені громадам і закладам Городоцького, Дунаєвецького, Чемеровецького і Ярмолинецького районів, які складають територію виборчого округу № 192. Таким чином, підкреслюють вони, це свідчить про масштабний підкуп виборців ще до початку виборчої кампанії.

«Ми звертаємося до представників влади, які працюють в районах одномандатного округу № 192, які отримують заробітну плату за рахунок платників податків, які повинні виконувати свої обов’язки, направлені на проведення демократичних, чесних та прозорих виборів, відійти від політики. Всіх виборців просимо виявляти незаконні дії державних службовців та давати їм належну оцінку».

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.