Партія «За конкретні справи» – лідер виборчих перегонів на Хмельниччині Партія «За конкретні справи» – лідер виборчих перегонів на Хмельниччині

Реформа децентралізації набирає все більших обертів на Україні, особливо на Хмельниччині, де 29 жовтня 2017 року відбулися вибори до семи… Далі »

У Славуті з’явиться пам’ятник молодому Кобзареві у бронзі за 714 тис. грн У Славуті з’явиться пам’ятник молодому Кобзареві у бронзі за 714 тис. грн

Виконавчий комітет Славутської міської ради замовив пам’ятник українського поета Тараса Шевченка у бронзі загальною вартістю 714 тис. грн. Відповідний договір… Далі »

Стало відомо, які політичні сили зайшли в тергромади Хмельниччини Стало відомо, які політичні сили зайшли в тергромади Хмельниччини

За попередніми підрахунками, 8 політичних партій подолали п’ятивідсотковий бар’єр і потрапили до місцевих рад територіальних громад Хмельницької області, в яких цієї… Далі »

На Хмельниччині у виборах до ОТГ перемогли голови від БПП і “герегівців” На Хмельниччині у виборах до ОТГ перемогли голови від БПП і “герегівців”

За підсумками паралельного підрахунку штабів БПП “Солідарність”, стали відомі прізвища переможців на посади голів у семи тергромадах Хмельницької області. Про це… Далі »

Вибори в ОТГ: поліція області не побачила суттєвих порушень Вибори в ОТГ: поліція області не побачила суттєвих порушень

За період виборів та передвиборчої кампанії на території семи об’єднаних територіальних громад Хмельницької області, у яких обирали голів та депутатів, було зареєстровано  15 повідомлень про різного роду порушення, пов’язані з виборчим процесом. Про це повідомляє сектор комунікації поліції області. З них 7 зафіксовано на території обслуговування Красилівського відділуполіції, 4 – Кам’янець-Подільського  відділення, 3 – Хмельницькоговідділення та 1 – Шепетівського відділу поліції…. Далі »

На прикладі трьох зразкових ОТГ Хмельниччини показали на всю країну, як працює децентралізація На прикладі трьох зразкових ОТГ Хмельниччини показали на всю країну, як працює децентралізація

Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада Кам’янець-Подільського району, Колибаївська сільська об’єднана територіальна громада Кам’янець-Подільського району і Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада стали героями телевізійного… Далі »

У Хмельницькому через сесію заборонять збирати кошти з батьків у закладах освіти У Хмельницькому через сесію заборонять збирати кошти з батьків у закладах освіти

Депутатам Хмельницької міської ради пропонується ухвалити рішення про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти. Наразі проект рішення сесії доступний на сайті міськради. Згідно… Далі »

На Кам’янеччині бюлетені рахували з ліхтариками На Кам’янеччині бюлетені рахували з ліхтариками

У селі Мукша Китайгородська, що належить до Слобідсько-Кульчієвецької громади, на ДВК зникло електропостачання. Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, без світла залишилася… Далі »

Дилер білоруських тролейбусів оскаржує тендер “Хмельницькелектротрансу” Дилер білоруських тролейбусів оскаржує тендер “Хмельницькелектротрансу”

ТОВ “БКМ-Україна” (Луцьк) оскаржує тендер із закупівлі семи тролейбусів для Хмельницького. Відповідну скаргу 18 жовтня учасник торгів подав до Постійно… Далі »