Вибори в ОТГ Хмельниччини: сільські виборці активніше голосували за міських – явка понад 50% Вибори в ОТГ Хмельниччини: сільські виборці активніше голосували за міських – явка понад 50%

О восьмій вечора завершилися вибори до семи ОТГ Хмельницької області. Як повідомляє ГМ “Опора”, явка виборців по Красилівській міській ОТГ… Далі »

Герега побував на окрузі в Городку, де йде в ОТГ Герега побував на окрузі в Городку, де йде в ОТГ

На дільницю №680187? що на вул. Грушевського, 61 у Городку завітав кандидат у депутати (№1 в партійному списку до Городоцької міської… Далі »

У Красилові виборці голосували без кандидата у бюлетені У Красилові виборці голосували без кандидата у бюлетені

Сьогодні під час голосування за депутатів до Красилівської міської об’днаної міської територіальної громади спостерігачі виявили порушення виборчого законодаства. Як повідомив “Незалежному… Далі »

Вибори в ОТГ: на Кам’янеччині відсторонено голову комісії Вибори в ОТГ: на Кам’янеччині відсторонено голову комісії

Голову Слобідко-Кульчієвецької дільничної виборчої комісії Любов Ковальчук відсторонили від виконання обов’язків голови через реєстрацію у Кам’янці-Подільському. ДВК працює під керівництвом заступника голови… Далі »

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом роздачі продпайків на виборах до Олешинської ОТГ Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом роздачі продпайків на виборах до Олешинської ОТГ

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом роздачі продуктових наборів (ч.2 статті 160 ККУ) на виборах до Олешинської ОТГ . Як… Далі »

Вибори в ОТГ: всі дільниці відкрилися вчасно, крім однієї на Кам’янеччині Вибори в ОТГ: всі дільниці відкрилися вчасно, крім однієї на Кам’янеччині

За даними спостерігачів ГМ “Опора”, на Хмельниччині всі виборчі дільниці відкрилися вчасно, крім однієї. Не змогла вчасно відкритися дільниця у селі… Далі »

У Кам’янці-Подільському районі зі створенням ОТГ прогнозують зменшення надходжень до районного бюджету У Кам’янці-Подільському районі зі створенням ОТГ прогнозують зменшення надходжень до районного бюджету

27 жовтня під керівництвом голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василя Сукача відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний виносилося два… Далі »

Симчишин похвалися, що тільки за вихідні Хмельницький може заробляти 20-30 тис. грн на депозиті Симчишин похвалися, що тільки за вихідні Хмельницький може заробляти 20-30 тис. грн на депозиті

Хмельницькій міський голова Олександр Симчишин пояснив, скільки коштів місто може заробляти на банківських депозитах протягом вихідних днів. Про це він… Далі »

Сьогодні стартують перші місцеві вибори у 7 тергромадах Хмельниччини Сьогодні стартують перші місцеві вибори у 7 тергромадах Хмельниччини

Сьогодні, 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори у семи територіальних громадах Хмельниччини: Городоцькій міській ОТГ, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Антонінській селищній ОТГ (Красилівський район), Красилівській міській ОТГ, Олешинській… Далі »