Названий дедлайн будівництва енергоблоків ХАЕС Названий дедлайн будівництва енергоблоків ХАЕС

Україна планує з 2021 року розпочати роботи із завершення будівництва третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, заявив 20 жовтня прем`єр-міністр Володимир… Далі »

Кожен прорив на Чернелівському водогоні обходиться в 60-80 тис. грн – Симчишин Кожен прорив на Чернелівському водогоні обходиться в 60-80 тис. грн – Симчишин

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин заявив, що ліквідація кодного прориву труби на Чернелівському водогоні обходиться бюджету в 60-80 тис. грн. Про це сьогодні… Далі »

Транспортна реформа: хмельницький перевізник через суд потрапив до конкурсу з перевезень Транспортна реформа: хмельницький перевізник через суд потрапив до конкурсу з перевезень

Хмельницький міськрайонний суд зобов’язав виконавчий комітет Хмельницької міської ради та управління транспорту та зв’язку прийняти і зареєструвати документи ПП “АТП… Далі »

Нардеп вичитав Симчишина за неефективне використання бюджетних коштів Нардеп вичитав Симчишина за неефективне використання бюджетних коштів

Член бюджетного комітету Верховної Ради і голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів та аналізу ефективності управління підприємствами державного сектору економіки… Далі »

Депутат Бойко: “Не треба процес децентралізації перетворювати на гонку за пальмою першості” Депутат Бойко: “Не треба процес децентралізації перетворювати на гонку за пальмою першості”

Позачергова сесія Хмельницької обласної ради, яка відбулася 10 жовтня, мала винятково технічний характер. Депутатів зібрали з метою внесення змін до проекту… Далі »

З нового року дороги місцевого значення перейдуть на баланс облдержадміністрації З нового року дороги місцевого значення перейдуть на баланс облдержадміністрації

З 1 січня 2018 року дороги місцевого значення змінять балансоутримувача. Замість Укравтодору ними будуть опікуватися облдержадміністрації. Фінансування на ремонти та… Далі »

Учні Хмельницької гімназії №1 відправили на Схід для воїнів української армії 3250 тістечок Учні Хмельницької гімназії №1 відправили на Схід для воїнів української армії 3250 тістечок

19 жовтня учні та батьки 6-В класу гімназії відправили на Схід для воїнів Української армії 3250 тістечок, які вони виготовили… Далі »

Мер Хмельницького підбив підсумки реалізації проектів енергоефективності у місті Мер Хмельницького підбив підсумки реалізації проектів енергоефективності у місті

Про це від написав у соцмережі Фейсбук. «Відбувся вже ІІ форум енергоефективності. На відміну від першого, коли ми більше говорили… Далі »