Мешканці Старокостянтинова попередили про протестні акції щодо будівництва заводу “Кернел” Мешканці Старокостянтинова попередили про протестні акції щодо будівництва заводу “Кернел”

Мешканці Старокостянтинова, що на другому вокзалі, зустрілися з депутатами міської ради з метою обговорити питання будівництва заводу з виробництва соняшникової олії…. Далі »

Внаслідок реформи децентралізації, 75% районних бюджетів Хмельниччини є дефіцитними – ОДА Внаслідок реформи децентралізації, 75% районних бюджетів Хмельниччини є дефіцитними – ОДА

Внаслідок реформи децентралізації, 75% районних бюджетів Хмельниччини є дефіцитними. Про це заявив директор департаменту фінансів Хмельницької ОДА Сергій Пенюшкевич на виїзному… Далі »

Із запізненням на тиждень – у Хмельницькому стартує опалювальний сезон Із запізненням на тиждень – у Хмельницькому стартує опалювальний сезон

Міський голова Олександр Симчишин доручив керівникам теплокомуненерго з 21 жовтня поетапно пускати тепло до житлових будинків Хмельницького. Про це свідчить… Далі »