Із запізненням на тиждень – у Хмельницькому стартує опалювальний сезон

Міський голова Олександр Симчишин доручив керівникам теплокомуненерго з 21 жовтня поетапно пускати тепло до житлових будинків Хмельницького.

Про це свідчить розпорядження мера від 19 жовтня.

На час включення котелень та теплових мереж міське управління житлово-комунального господарства, міське комунальне підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” та комунальне підприємство “Південно-Західні тепломережі” має забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово.

Також “Житлово-експлуатаційному об’єднанню” і квартирно-експлуатаційному відділу Хмельницького (П.Хохун), підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, міський голова рекомендував на період включення в роботу котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово, провести поетапне включення опалення на житлових будинках міста.

Як повідомляла прес-слуюба Кабміну, 15 жовтня В Україні офіційно розпочався опалювальний сезон.

За даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, на вересень у підземних сховищах знаходиться 14,8 млрд. м3 природного газу, що на 2,3 млрд. м3 більше показника минулого року. Запаси вугілля – 1 980,5 тис. тонн вугілля, що на 568,3 тис. тонн більше минулорічного показника.

Водночас в уряді підкреслили, що забезпечення споживачів теплом та гарячим водопостачанням – пряма і повна відповідальність місцевої влади. Так само, як і формування тарифів за спожиті енергоносії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.