Рішення не вивчати російську мову приймають батьки школярів – нардеп Заліщук Рішення не вивчати російську мову приймають батьки школярів – нардеп Заліщук

Мер Хмельницького Олександр Симчишин, який заявив про припинення вивчення в школах міста російської мови, не має повноважень для таких кроків…. Далі »

Симчишин: у школах Хмельницького припиняють вивчати російську мову. Але вчителів не звільнятимуть (Доповнено) Симчишин: у школах Хмельницького припиняють вивчати російську мову. Але вчителів не звільнятимуть (Доповнено)

В школах Хмельницького більше не вивчатимуть російську мову. Про це 12 жовтня заявив міський голова Хмельницького свободівець Олександр Симчишин, повідомляється на… Далі »

Місцевим судам Хмельниччини дістануться засклені кабіни для підсудних по 54 тис. грн кожна Місцевим судам Хмельниччини дістануться засклені кабіни для підсудних по 54 тис. грн кожна

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області купило 32 захисних засклених кабіни для підсудних у зали місцевих судів області. Загальна… Далі »

На Хмельниччині на виборах до двох ОТГ третина кандидатів у депутати мають місце реєстрації поза межами громад На Хмельниччині на виборах до двох ОТГ третина кандидатів у депутати мають місце реєстрації поза межами громад

Аналізуючи списки кандидатів до селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА помітили цікаву тенденцію: з-поміж… Далі »

У Шепетівці в тариф на тепло хотіли закласти тренінги та послуги адвокатів У Шепетівці в тариф на тепло хотіли закласти тренінги та послуги адвокатів

Нев­довзі в Ше­пе­тів­ці роз­почнеть­ся опа­лю­валь­ний се­зон і чи­ма­ло ко­рис­ту­ва­чів цен­тра­лі­зо­ва­но­го опа­лен­ня ці­ка­вить та­риф на теп­ло. Од­нак, не менш ці­ка­вим є… Далі »