ЦВК оголосила перші вибори у шести нових тергромадах Хмельниччини ЦВК оголосила перші вибори у шести нових тергромадах Хмельниччини

Центральна виборча комісія оголосила перші місцеві вибори у шести нових територіальних громадах Хмельницької області. Про це свідчить постанова ЦВК від 12 жовтня… Далі »

У Гройсмана визнали спроможними 22 із 26 тергромад Хмельниччини У Гройсмана визнали спроможними 22 із 26 тергромад Хмельниччини

Уряд визнав спроможними об’єднані територіальні громади в низці областей України. Про це сказано у розпорядженні Кабміну від 11 жовтня. Від… Далі »

У Хмельницькому з’явився фонтан з підсвіткою У Хмельницькому з’явився фонтан з підсвіткою

На привокзальній площі Хмельницького запрацював новий фонтан. Як повідомляє ТРК “Місто”, у темну пору доби акваторія світиться різними кольорами. Уся… Далі »

Хмельницькі тролейбусники відмовилися від російських моторів заради російської електроніки? Хмельницькі тролейбусники відмовилися від російських моторів заради російської електроніки?

Комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” заявило про намір укласти угоду з ДП АСЗ 1 “АТ “АК “Богдан Моторс” (Луцьк) на закупілю 7… Далі »

Тартак заспіває для Кам’янця-Подільського за 55 тис. грн Тартак заспіває для Кам’янця-Подільського за 55 тис. грн

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради за результатами тендера 11 жовтня підписав угоду з ФОП В’ячеславом Полятинчуком на організація концерту гурту «Тартак» загальною… Далі »

У Кам’янці-Подільському топонімісти провалили декомунізацію вулиці Суворова та провулку Піонерського У Кам’янці-Подільському топонімісти провалили декомунізацію вулиці Суворова та провулку Піонерського

У сесійні залі Кам’янець-Подільської міської ради 11 жовтня відбулося чергове засідання топонімічної комісії, на порядок денний якого вкотре було винесено… Далі »

Розпорядження Корнійчука про ліквідацію департаменту екології хочуть скасувати в суді Розпорядження Корнійчука про ліквідацію департаменту екології хочуть скасувати в суді

Начальник департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук оскаржує в суді розпорядження голови облдержадміністрації про ліквідацію цього структурного підрозділу. Про… Далі »

У Хмельницькому доброволець Корпусу Миру навчатиме керівників комунальних підприємств міста стратегічному мисленню та плануванню У Хмельницькому доброволець Корпусу Миру навчатиме керівників комунальних підприємств міста стратегічному мисленню та плануванню

«Хмельницький Інститут Державного Управління» (Khmelnytskyi Institute for Public Administration) – у такому «навчальному закладі» розпочали навчання керівники комунальних підприємств міста.,… Далі »

У Хмельницькому громадська організація оскаржить у суді призначення Романа Миколаїва У Хмельницькому громадська організація оскаржить у суді призначення Романа Миколаїва

Громадського організація “Батьківська ініціатива міста Хмельницького” подала позов щодо скасування розпорядження Симчишина N 662-к від 28.12.2016 року щодо призначення пана… Далі »

Клієнти ПриватБанку подарували Хмельницькій обласній дитячій лікарні обладнання за 2,5 млн гривень Клієнти ПриватБанку подарували Хмельницькій обласній дитячій лікарні обладнання за 2,5 млн гривень

Хмельницька обласна дитяча лікарня отримала нове обладнання вартістю 2 млн 472 тисячі гривень, придбане фондом “Допомагати просто!” за кошти небайдужих клієнтів ПриватБанку…. Далі »

На Хмельниччині Кернел побудує сучасний завод із переробки олійних культур На Хмельниччині Кернел побудує сучасний завод із переробки олійних культур

Вчора голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та Директор з управління виробничими активами компанії Кернел Юрій Пугач підписали меморандум про… Далі »