Розпорядження Корнійчука про ліквідацію департаменту екології хочуть скасувати в суді

Начальник департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук оскаржує в суді розпорядження голови облдержадміністрації про ліквідацію цього структурного підрозділу.

Сергій Вавринчук. Фото "Є"

Сергій Вавринчук. Фото “Є”

Про це стало відомо “Незалежному громадському порталу” з ухвали Хмельницького окружного адміністративного суду від 9 жовтня.

Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації №816/2017-р від 20 вересня 2017 року.

Крім цього, до позовної заяви Вавринчук додав клопотання щодо зупинення дії розпорядження голови ОДА до вирішення справи по суті.

Як писав НГП, голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук вирішив ліквідувати обласний департамент екології та природних ресурсів.

Натомість  функції з питань забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів, здійснення управління та регулювання у сфері охорони навколишнього природного середовища передано департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Окремо Корнійчук утворив ліквідаційну комісію департаменту екології у складі 5 осіб під головуванням заступник директора департаменту агропромислового розвитку Вадима Конончука.

Пізніше Міністр екології Остап Семерак гостро розкритикував голову Хмельницької ОДА Олександра Корнійчука за ліквідацію  департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. От Вавринчук не уйметься. Кормушку забирають

 2. Апетит приходить під час їжі)))

 3. Дуже дивно! Вавринчук людина самодостатня,заможна,але бореться за посаду! Для чого? Питання риторичне!Не перетрудився це точно!Влаштував дружину! Все зробив для себе! Статки просто з неба? Найбагатший чиновник! Отримуй задоволення хлопець,тебе вже нема!

 4. А яким чином цей Вавринчук став “заможним і самодостатнім чиновником”??? Всі знають, що він корупціонер і не “сів” через звязки в правоохоронних органах! Забули скільки у нього коштував лише один висновок? А іх видавали багато….. А який у нього будинок біля Хмельницького із земельною дялянкою….. Нехай би Корнійчу звернувся до компетентних органів, щоб перевірили звідки кошти на все це ….., і в нього одразу відпало б бажання судитись!

  • А В КОРНІЙЧУКА ЗВІДКИ КОШТИ—- ЧАСОМ НЕ З ВИБОРІВ 2012 ЧАСТИНКА…ТУТ БАГАТЬОХ ТРЕБА ПЕРЕВІРИТИ !!!

 5. Навіщо поливати брудом всіх, люди схаменіться! Голова напевно про свої статки забув, тільки чужі бачить. Нехай перевіряють усіх. І рішення приймають компетентні органи, хто винуватий, а хто ні. Стільки вже тут усякого бруду…

 6. Стебло! Поскачемо скоро до Байдича! Будемо Катьку твою гнати в шию! Вона ж не по фаху стала зразу заступником. Це плювок в обличчя. Жирна корова! Коли ти сука працювати будеш?

 7. Ти Стебло багатьом залила масла за кожуха. Згадують весь час! Життя ще не навчило? Ох бумерангом все повернеться!

 8. Сирожа? Это конечно крутой вираж! Не простой паренек,со связями и хорошими знакомствами. Конечно же далеко не дурак. Но непонятный был рассчет,просчитался с Корнийчуком! Мужик со своим мнением,принимающий решения,это Вам не Завгородний! Просто сократить департамент,а потом поставить своего? Не,не здастся Вавринчук! Ждем результатов! А то,что Стебло вспоминают,также как и Береадскую,так это будет всегда. Это две самовлюбленные суки,одна посимпатичнее,вторая,реальная торба,с лошадиным оскалом. Вас тоже уже нет! Слава Богу! Героям Слава!

 9. Молодець Корней! Такий дядя здоровий не боягуз! Молодець! Якийсь таи Вавринчук поскаче,поскаче,тай буде судити змаганнч!Крапка!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.