Інтригу знято – хмельницький “Сокіл” немає претензій до виступу Бабкіна Інтригу знято – хмельницький “Сокіл” немає претензій до виступу Бабкіна

Хмельницька молодіжна організація “Сокіл” пообіцяла не пікетуватиме виступ українського музиканта Сергія Бабкіна, який відбудеться сьогодні в обласній філармонії. Про це заявив… Далі »

У Хмельницькому не відбувся конкурс з пасажирських перевезень. Транспортна реформа зривається? У Хмельницькому не відбувся конкурс з пасажирських перевезень. Транспортна реформа зривається?

У Хмельницькому не відбувся конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, який був запланований на 23 жовтня. Голова конкурсного… Далі »

Концерт Бабкіна у Хмельницькому: директор філармонії просить лідерів “Свободи” вгамувати “соколят” Концерт Бабкіна у Хмельницькому: директор філармонії просить лідерів “Свободи” вгамувати “соколят”

Директор Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган виступив з публічною заявою щодо проведення сьогоднішнього концерту українським музикантом Сергієм Бабкіним. “Напередодні вихідних перед входом до… Далі »

Симчишин каже, що у Хмельницькому проблема із газозварювальниками Симчишин каже, що у Хмельницькому проблема із газозварювальниками

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин поскаржився, що не може знайти газозварювальників на комунальні підприємства. “Їх просто у місті не існує. А навчати… Далі »

Цуглевич відкрив плани – в області з’явиться центр кардіології за 150 млн. грн Цуглевич відкрив плани – в області з’явиться центр кардіології за 150 млн. грн

Реконструкція приміщення Хмельницького обласного кардіодиспансеру під створення обласного центру кардіології та кардіохірургії затягне 150 млн. грн. Таку цифру озвучив директор департаменту… Далі »

ПриватБанк програв суди мешканці Хмельниччини через депозит, який завис в окупованому Криму ПриватБанк програв суди мешканці Хмельниччини через депозит, який завис в окупованому Криму

Апеляційний суд Хмельницької області зобов’язав стягнути з ПАТ КБ «ПриватБанк» на користь громадянки Галини Молодецької 18 тис. дол. вкладу, який… Далі »