Концерт Бабкіна у Хмельницькому: директор філармонії просить лідерів “Свободи” вгамувати “соколят”

Директор Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган виступив з публічною заявою щодо проведення сьогоднішнього концерту українським музикантом Сергієм Бабкіним.

бабкін

“Напередодні вихідних перед входом до філармонії став свідком виконання певного середньовічного обряду зі спаленням. Категорично не сприймаю такий підхід. Тим паче, якщо організація Правий сектор цивілізовано за кілька днів до конценрту направила своє звернення, в якому виклала всі зауваження, то депутат обласної ради (Віктор Бурлик – НГП) з кількома молодими людьми прогрожував та спалював невідомо що біля філармонії. Тому звертаюся до колишньго голови облради і одного з лідерів фракції (ВО “Свобода” – НГП) Івана Гончара та хмельницького міського голови, аби вони недопустили провокацій та нищення комунального майна з боку своїх однопартійців”, – заявив Драган місцевим ЗМІ.

Разом з тим, директор філармонії запросив Бурлика та його соратників із організації “Сокіл” відвідати заходи для заспокоєння психіки, зокрема, органні концерти.

Також Драган сказав, що звернувся до силовиків області з проханням забезпечити громадський порядок перед концертом Бабкіна.

Крім цього, “Незалежному громадському порталу” вдалося почути думку хмельничанки Ірини Олійник, котра придбала квиток на концерт Сергія Бабкіна.

“Я не планувала йти на концерт, бо не є фанатом творчості Бабкіна. Але сходжу принципово. У цій ситуації хочу перевірити, як правоохоронні органи забезпечуть мені право на вільне пересування та право мого вибору. Закон має бути на першому місці”, – пояснила вона.

Як відомо, концерт Сергій Бабкіна у Хмельницькому запланований на 23 жовтня.

Нагадаємо, що у Львові 7 жовтня, активісти правих організацій влаштували блокаду перед клубом «Малевич», де о 19:00 мав розпочатися концерт Сергія Бабкіна, оскільки він неодноразово виступав у Росії та в анексованому Криму. Між поліцією та активістами почалися сутички. Кількох найактивніших затримали. Пізніше концерт було скасовано.

Також був скасований концерт музиканта у Тернополі. 

12 жовтня Бабкін публічно визнав російський уряд агресором. Свою заяву артист виголосив перед публікою, яка зібралась на концерт у Дніпрі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Хай у Москві далі виступає, хамелеон. І скаже москвичам, що вони окупували Крим і Донбас.

 2. Подоляк! Через таких придурів як ти і маємо проблеми в країні. Нехай виступає хоч в Палестині, але кожна людина має ПРАВО, чуєш дебіле, ПРАВО, слухати і дивитись кого хоче, а не слухати тих хто подобається таким придурам як “подоляк”

  • Славунчік, ти сам придурок. Кого там слухати? Отого московсько-путінського салавья?

   • Ні ! Краще слухати Броникові ” Олені не голені ” у якого ні морди , ні голосу.

  • А почему не берете во внимание что рожу и действия бурлика показывают по раштв, и после просмотра у многих россиян складывается впечатление что путя прав, когда” защищает рускоязычных от нацистов”?

  • Слава, ти дебіл кончений. Їдь в Росію і там хоч кобзона слухай. У країні війна з росіянами, наші хлопці гинуть, а ви з ними бізнес робите.

 3. Коли ж правоохоронці звернуть увагу на те , що бурлик і йому ж подібні залучають до таких дійств неповнолітніх . А якщо ж вони такі патріоти – то чому закривають свої фейси ? Соромляться патріотизму?

  • ірина олійник- дружина валерія олійника (заступник голови хмельницької ода )..

 4. Фіктивні патріоти мають стояти у стійлі разом із іншими козлами,що перетворили ідею служіння Батьківщині на тягнибаксівщину за дерилорлівщення. Де новітня незаангажована поліція? Де Європейська держава, в котрій найвищою цінністю є Людина – її права та свобода?

 5. О, то це не проста хмельничанка, а провладна.

 6. То що мені варто було представитись “дружина В.Ц.Олійника”?) Я самодостатня особистість, а не чиясь тінь. Журналісти попросили про інтерв’ю, коли купувала білет і я їм не відмовила. Розумію, що на мою адресу тут можуть понаписувати купу гидотних коментарів. Але мені все одно. Після пісень “Привіт, Бог”, “Але”, “Забери” стаєш напрочуд доброю та незворушною.

 7. Дякую,Сергію,за чудовий концерт.А ви,друзі,не свариться,воно того не варте.Йду на Мірзояна і вам раджу.А пані Олійник-молодець!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.