У Хмельницькому увімкнули опалення у дитячих садочках У Хмельницькому увімкнули опалення у дитячих садочках

У Хмельницькому розпочали опалювальний сезон у дошкільних навчальних закладах, повідомляє у Фейсбук начальник департаменту освіти та науки  Хмельницької міської ради… Далі »

«Аграрний бюджет» на наступний рік має сприяти розвитку сільських територій – Сергій Лабазюк «Аграрний бюджет» на наступний рік має сприяти розвитку сільських територій – Сергій Лабазюк

«Аграрний бюджет» на наступний рік має сприяти розвитку сільських територій та агросектору загалом. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк… Далі »

Аукціон з поставки 7 тролейбусів для Хмельницького виграв волинський новачок, директор якого спеціалізується на м’ясі Аукціон з поставки 7 тролейбусів для Хмельницького виграв волинський новачок, директор якого спеціалізується на м’ясі

Сьогодні комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” провело аукціон на закупівлю семи тролейбусів очікуваною вартістю 34,8 млн. грн. До торгів замовник допустив трьох… Далі »

Справа “підземки”: фірмі “Либідь” вистачило два дні, щоб оформити власність і відчужити 370 “квадратів” Справа “підземки”: фірмі “Либідь” вистачило два дні, щоб оформити власність і відчужити 370 “квадратів”

Вищий господарський суд України відмовив хмельницькому ТОВ “Либідь” у задоволенні позову щодо визнання недійсним свідоцтва про право власності на підземний перехід (перехрестя вулиць… Далі »

На Хмельниччині сума реструктуризованої заборгованості за компослуги становить 2,5 млн. грн На Хмельниччині сума реструктуризованої заборгованості за компослуги становить 2,5 млн. грн

У січні–серпні з населенням Хмельницької області було укладено 601 договір щодо погашення реструктуризованої заборгованості за комунальні послуги на загальну суму 2… Далі »

В УКРОПі звинуватили владу у бандитських методах боротьби В УКРОПі звинуватили владу у бандитських методах боротьби

УКРОП пов’язує вбивство голови Черкаської обласної організації партії Михайла Бінусова з його антикорупційною діяльністю у міській раді. Про це йдеться… Далі »

На Хмельниччині у трьох із семи тергромадах досі не зареєстровано жодного кандидата на участь у виборах На Хмельниччині у трьох із семи тергромадах досі не зареєстровано жодного кандидата на участь у виборах

На 30 вересня у трьох із семи ОТГ Хмельницької області не зареєстровано ні кандидатів у депутати місцевих рад об’єднаних територіальних громад, ні кандидатів… Далі »