На Хмельниччині у трьох із семи тергромадах досі не зареєстровано жодного кандидата на участь у виборах

На 30 вересня у трьох із семи ОТГ Хмельницької області не зареєстровано ні кандидатів у депутати місцевих рад об’єднаних територіальних громад, ні кандидатів на посади голів цих ОТГ.

Як повідоляє громадянська мережа “Опора”, жодна особа не подала документів на реєстрацію кандидатом до Антонінської селищної, Красилівської міської  та Городоцької міської виборчих комісій.

Лише одна особа подала документи на  реєстрацію  кандидатом у депутати до Солобковецької сільської виборчої комісії, двоє (для реєстрації кандидатом на селищного голову та кандидатом у депутати) – до Грицівської селищної виборчої комісії і троє (одна особа для реєстрації кандидатом на сільського голову та двоє – кандидатами в депутати) – до Слобідсько-Кульчієвецької сільської виборчої комісії.

Натомість у Олешинській сільській виборчій комісії документи на реєстрацію кандидатами в депутати отримали уже від 17 осіб.

Громадянська мережа “Опора” нагадує, що подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського і селищного голови триватиме до 4 жовтня включно. А до 5 жовтня включно територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про їх реєстрацію або про відмову в реєстрації.

Такі терміни визначено у Календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Наколотили з цими громадами толку не було – то ще й більше не буде….
    100 % що скоро ці громади будуть відділятися від центральних – і єфект централізації уже працює! Ми побачили повнийипровал децентралізації …… а що далі!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.