Аукціон з поставки 7 тролейбусів для Хмельницького виграв волинський новачок, директор якого спеціалізується на м’ясі

Сьогодні комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” провело аукціон на закупівлю семи тролейбусів очікуваною вартістю 34,8 млн. грн.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

До торгів замовник допустив трьох учасників: ДП АСЗ 1 “АТ “АК “Богдан Моторс”, ТОВ “Укрпастех” і ТОВ “БКМ-Україна”. Дніпропетровське ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” було відсіяно, оскільки його документація не відповідала предмету закупівлі (учасник прописав “тролейбус з автономним ходом не менше 15 км”, хоча на тендері хмельницькі комунальники хотіли купити стандартні тролейбуси – НГП).

Аукціон відбувся у три раунди. Якщо київське ТОВ “Укрпастех” не зробило жодного кроку, зберігши стартову ціну у 34,7 млн. грн, то дві волинські фірми активно змагалися. Підприємство президентського партнера, а нині першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського ДочП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» скинуло 1,22 млн. грн і зупинилося на позначці 33,426 млн. грн.

Його конкурент ТОВ “БКМ-Україна” вийшло на торги з найнижчою пропозицією 34,22 млн. грн. У процесі аукціону його ціна зменшилася до 33,420 млн. грн.

Таким чином, переможцем аукціону стало “БКМ-Україна”, пропозиція якого на 6 тис. грн виявилася доступнішою, ніж у «Богдан Моторс».

Тендерний комітет “Хмельницькелектротрансу” має кілька днів, щоб остаточно визначитися з переможцем електронних торгів. Зауважимо, що критерієм оцінювання переможця тендера, прописана 100% ціна.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “БКМ-Україна” зареєстровано 29 травня 2017 року у Луцьку на вулиці Ковельська, 2. Засновником та директором підприємства записаний волянин Руслан Спірін. Розмір внеску до статутного фонду – 10 тис. грн.

Крім цього, Руслан Спірін з 2008 року директорує в іншому луцькому підприємстві “Українські торгівельні мережі”, яке прописане також на вулиці Ковельська, 2. Організація спеціалізується на роздрібній торгівлі м’ясом і м’ясними продуктами. До сьогодні одним із співзасновників цієї фірми є діючий нардеп Сергій Мартиняк.

Пан Мартиняк опосередковано  через Сергія Горлача може впливати на діяльність ТОВ “Спільне підприємство “Янікс”, яке продає тролейбуси виробництва «Белкоммунмаш» (Білорусь).

Як писав НГП, 26 травня тендерний комітет комунального підприємства “Електротранс” скасував електронні торги із закупівлі чотирьох тролейбусів з автономним ходом орієнтовною вартістю 34,8 млн. грн.. Основна причина, яка називалася, – відсутність фінансування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. нарешті не Богдани. Білоруські тролейбуси набагато кращі. Хороша новина

  • знову нардепи лобіюють свій бізнес… нічого не змінюється !!! а статутний фонд в десять тисяч гривень –сміх та й годі !!!

   • А что меняет статутный фонд в 1 000 грн или мульон?

    • Не меняет, но показывает, что это не системно работающая бизнес-структура. а так- получилось что то втюхать по быстрому раз, второй, третий, заработали, и могут закрыться.

 2. Чим вам Електрони не до вподоби?

 3. білоруські кращі за Богдани набагато

 4. і економія майже 1,5 мільйони

  • Смієтесь??? БКМ в рази гірші за Богдани чи Електрони, білоруські тролейбуси як китайська підробка – зроблена з найдешевших матеріалів, вся скрипить, зазори в салоні величезні, ротор гудить як танк.

   • Влада Хмельницького принципово не купує українське? Хай тоді купують білоруське і дають заробити білорусам (і їхнім російсько-китайським друзям – постачальникам комплектуючих).

 5. Той нардеп часом не свободівець?

 6. То чим не влаштовує Електрон? В них і автобус на електротязі є. До 300 км, здається на 1 зарядці.

 7. Тендер скасуєш мер такого не допустить.. він же вальцману дупу цілує….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.