Хмельницький відмовився від закупівлі тролейбусів з автономним ходом, які вихваляли мер і його підлеглі

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” відмінило електронні торги із закупівлі чотирьох тролейбусів з автономним ходом.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Таке рішення 26 травня ухвалив тендерний комітет комунального підприємства.

“Після оголошення відкритих торгів щодо цієї процедури закупівлі було виявлено, що у зв’язку з уточненням міського бюджету на II півріччя 2017 року, передбачається фінансування на закупівлю тролейбусів без автономного ходу. Потреба в подальшій закупівлі тролейбусів з автономним ходом відсутня”, – зазначено у протоколі тендерного комітету.

Крім цього, зазначається, що викинуте на початковому етапі з тендера ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг”, направило скаргу до постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України. У ній виробник написав, що тендерна пропозиція хмельницьких “тролейбусників” була виписана під конкретне підприємство.

Як писав НГП, 31 березня ХКП “Електротранс” оголосило тендер на придбання 4 тролейбусів з автономним ходом не менше 15 км орієнтовною вартістю 34,8 млн. грн. Транспортні засоби мають бути виготовлені 2017 року з пандусами для в’їзду-виїзду  пасажирів з  обмеженими можливостями на візку.

На початку року міський голова Олександр Симчишин анононсував закупівлю тролейбусів на автономному ходу.

Пізніше про закупівлю нових тролейбусів говорив керівник КП Віктор Паламарчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Лісапетики закуплять для свободівської команди і будуть хизуватися велоднями. А лекторат їздитиме старими траліками і буде слухати який неперевершений наш мер.

  • Ні! Думаю таки здоровий глузд бере верх над популізмом. Адже ліпше б на ті ж кошти прокласти стаціонарні тролейбусні лінії.

   • Все рахувати потрібно, шановний, Основне транформаторні підстанції та і лінії не слабо коштують. От і рахуйте, а бла-бла це навіть не мішки таскати.

  • БУДЕШ МЕРОМ – БУДЕШ ПОЗ..ІТИ!

 2. Купуйте краще львівські Електрони і не партесь про якість німецьких технологій. У місті їх два і возять вони людей пречудово.

 3. За дурної голови і ногам спокою нема. Да……вибрали люди господарника шо пиз…ь. Роботи нуль, а слів і гонору що в Скарженцях хворі не переслухають.

 4. гаспідарники-піарасти……я не розумію,хто обирав невігласів до міської ради,якщо вони не здатні навчатись не те,що мудрості…елементарного прагматизму та економічних розрахунків…та й пора гнати в шию керманича ХКП Електротранс

  • Що, образили? Не вибрали в мери?! Та нічого!!! Ще виберуть, тільки не знаю куди. Може в мери, а може в сортирі кричати “тут занято”!

 5. Мене так смішить 1-2 тупих тролі, які в усіх новинах пробують щось написати проти Симчишина. Дійсні клоуни з цирку. Тролі в мера вже більше 75 % підтримки в місті, він вже зробив більше чим всі до того і тролейбусів купив вже 12 і ще купить дуобусів.

  • в мера не зарплаті 75 тролів сидить, о це і є правда, а про його підтримку можеш сраколизе почути на базарі. Скільки ж треба красти щоб утримувати таку кількість тролей?

  • Те що троляк мера багато, знають усі відвідувачі хмельницьких сайтів. Що мер зробив, які можливості в нього для цього є!!! Багато, на відміну від попередніков. Адже тільки за цей рік цігарки подорожчали на 20%, алкоголь так само. Це дало додатковий ресурс в бюджет розвитку значний, тому не мер робить, а можливості та кішеня хмельничан робить. Тепер единий податок, збільшився на 70%, це ще ресурс на пару десятків лямів. Чи використався цей значний ресурс ефективно? Ні, ефективність мала, здебільшого прийняття рішення про виділення коштів супровождується принципом “побачать хмельничани”, а не “відчують хмельничани”

 6. симчишин молодець а загородней ничого не робе

 7. Симчишин ти собі піджак купи а то ходиш в клеточку як барига базарний.

 8. я то же думаю ….смени прикид…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.