На Віньковеччині сільський голова на земельник вимагали 2 тис. дол хабара в учасника АТО На Віньковеччині сільський голова на земельник вимагали 2 тис. дол хабара в учасника АТО

Сільський голова однієї із сільських рад Віньковецького району та землевпорядник вимагали від місцевого жителя, учасника АТО, неправомірну вигоду в загальному розмірі… Далі »

“Вишка” повернула Хмельницькому Будинок молоді, за оренду якого перестали платити після заборони приватизації “Вишка” повернула Хмельницькому Будинок молоді, за оренду якого перестали платити після заборони приватизації

Вищий господарський суд України розірвав договір оренди між виконкомом Хмельницької міськради та ТОВ «Піпл Еволюшин» нежитлового приміщення площею 1602 кв… Далі »

Через наркотики бюджет не дорахується 90 тисяч, або Як Хмельницька міська лікарня тендер проводила Через наркотики бюджет не дорахується 90 тисяч, або Як Хмельницька міська лікарня тендер проводила

У лютому 2017 року Хмельницька міська лікарня провела тендер на закупівлю «наркотичних та психотропних засобів» на очікувану вартість 530 000 грн…. Далі »

Народний депутат запрошує поспілкуватись про тарифи ЖКХ та тотальну корупцію. Тебе дістало? Народний депутат запрошує поспілкуватись про тарифи ЖКХ та тотальну корупцію. Тебе дістало?

Завищені тарифи у ЖКГ, крадіжки і недбальство при ремонті доріг, порушення у сфері медицини, грошові побори у школах та дитсадках,… Далі »

У Кам’янці-Подільському передумали декомунізовувати одну вулицю та провулок У Кам’янці-Подільському передумали декомунізовувати одну вулицю та провулок

Члени топонімічної комісії при Кам’янець-Подільській міській раді ухвалили рішення рекомендувати депутатам виключити з реєстру на перейменування вулицю та провулок. На… Далі »

Дев’ятиріний славутчанин став чемпіоном України з карате Дев’ятиріний славутчанин став чемпіоном України з карате

12-13 травня в Одесі вперше пройшов відкритий Чемпіонат із кіокушинкай-карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. На масштабні змагання із… Далі »