Антимонопольний комітет рекомендував місцевим радам Хмельниччини зняти заборону на продаж алкоголю у нічний час Антимонопольний комітет рекомендував місцевим радам Хмельниччини зняти заборону на продаж алкоголю у нічний час

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало органам місцевого самоврядування припинити антиконкурентні  дії щодо продажу алкоголю. Як повідомляє прес-служба… Далі »

У хмельницьких тролейбусах запровадили електронний квиток за допомогою QR-коду У хмельницьких тролейбусах запровадили електронний квиток за допомогою QR-коду

Сьогодні керівицтво Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” офіційно презентувало оплату проїзду у тролейбусах за допомогою QR-коду та мобільного додатку Приват24. За словами директора… Далі »

Головним лікарем Хмельницької міської дитячої лікарні стала генетик Головним лікарем Хмельницької міської дитячої лікарні стала генетик

На посаду головного лікаря Хмельницької міської дитячої лікарні призначено Наталю Зимак-Закутня. Про це йдеться у розпорядженні мера Олександра Симчишина від 10 травня…. Далі »

Кам’янець-Подільський ввійшов до рейтингу кращих туристичних місць України за версією американської CNN Кам’янець-Подільський ввійшов до рейтингу кращих туристичних місць України за версією американської CNN

Американська телекомпанія склала рейтинг 11 кращих туристичних місць України. Про це пише сайт CNN. До списку увійшли Львів, Чернівці, Софійський парк… Далі »

Статисти Хмельниччини вирахували, скільки житимуть народжені у 2013-2014 роках Статисти Хмельниччини вирахували, скільки житимуть народжені у 2013-2014 роках

Головне управління статистики у Хмельницькій області надало прогнозовані цифри щодо середньої очікуваної тривалості життя при народженні у 2013 та 2014 роках…. Далі »

Всесвітня правозахисна організація засудила затримання громадян за комуністичну символіку. Як відреагує хмельницька поліція? Всесвітня правозахисна організація засудила затримання громадян за комуністичну символіку. Як відреагує хмельницька поліція?

Затримання мирних демонстрантів через ненасильницьке використання радянської символіки є порушенням свободи слова і свободи мирних зібрань. Про це заявляє правозахисна організація… Далі »

Реванш Кольгоферів: місто “вкрало” 434 “квадрата” підземного переходу? Реванш Кольгоферів: місто “вкрало” 434 “квадрата” підземного переходу?

Судові перепетії довкола підземного переходу на перехресті вулиць Кам’янець-Подільська у Хмельницькому отримали несподіваний поворот. Орендар нежитлових приміщень ТОВ “Либідь”, якого пов’язують… Далі »

На Хмельниччині борги із зарплати зросли втричі На Хмельниччині борги із зарплати зросли втричі

На Хмельниччині загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 квітня становила 6,6 млн. грн, що втричі більше, ніж на… Далі »